Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tehetek panaszt a szemétszállí...

Tehetek panaszt a szemétszállító cégnél, ha a kukások rendszeresen hagynak szemetet a kukában?

Figyelt kérdés

Tudom, jó nekem, hogy jelenleg ez a legnagyobb problémám, blablabla.

De akkor is nagyon bosszantó, hogy ezek a trógerek állandóan hagynak valamennyi szemetet a kukában, sosem ürítik ki maradéktalanul! Ez jellemzően néhány összenyomott flakon szokott lenni, vagy egy közepes szatyornyi szemét. Ma viszont egy teljes zsák benne maradt (3 fér bele).

Reklamálhatok, vagy felesleges, mert majd jól a képembe röhögnek?


2016. jan. 28. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem reklamálj. Egyrészt azért is elvárható a gondosabb munka, mert a lakosság rendelkezésre állási díjat is fizet, ami közönséges lopás. Egy Győrszolnál dolgozó ismerősöm a képembe röhögött hogy abból a részvényesek és a vezetők gazdagodnak, miközben a szavai szerint a hülye lakó meg el is hiszi hogy az a díj szükséges.
2016. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy a túróba tud ott maradni egy teljes zsák? Mindenesetre nyugodtan reklamálhatsz, azért csinálhatják meg, mert senki sem reklamál.
2016. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy szolgáltatás, fizetsz érte, megkövetelheted, hogy rendesen elvégezzék...
2016. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LazyJones ***** válasza:
Nem tudom, milyen helyen laksz, a fővárosról tudom, hogy vannak bizonyos szabályok. Ilyen például az, hogy nem lehet belenyúlni a kukába. Vagyis ha beleragad valami az aljába, és a gép nem képes belőle kirázni, az bizony marad. Ugyanakkor ha jelzed a problémát a szolgáltató felé, többnyire jelezni szokták az adott járműnek, hogy következő ürítésnél figyeljenek jobban oda, szóval egy telefont mindenképp megér.
2016. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a szemét magasabban áll, mint a konténer felső széle, mert jól megtömitek, nem vagyunk kötelesek elszállítani.
2016. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kidobáljuk a földre.
2016. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

# 5-ös válaszoló, pontosan 3 zsák szemét fér a kukánkba ( nem kell hozzá megtaposni), így mindig teljesen le van csukva a szemetes teteje. Ma kivételesen a tetejére tettem egy 3kg-os kutyatáp kis zsákját, így kb. 1cm-re maradt nyitva a fedél.

Egyébként már visszanéztem a kamera felvételén, hogy nem szándékosan dobták vissza bele, egész egyszerűen benne maradt, ki tudja miért. Miután kiürítették a fickó egész egyszerűen leemelte a szemetest az autóról, és visszatette a ház elé. Nem hiszem el, hogy nem tűnik fel, hogy nehezebb a kuka annál, mint amilyen üresen lenne, nekem azonnal feltűnt amint behúztam.

2016. jan. 28. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!