Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » , , Ez a Magyar Rendőrség"?

, , Ez a Magyar Rendőrség"?

Figyelt kérdés
A problémám a következő! Volt nálunk falunap, hajnal 2:00-kor lett vége akik mentek haza totál részegek voltak és az egész falu hallatszott az őrjöngő részeg emberektől. Megelégelve ki hívtam a rendőrőket ,,csendháborítás" miatt mert úgye még is csak éjszaka van nem lehet aludni. Közölték velem ,,intézkedés" folyamatba van. Jó rendben ok. A hangoskodok az Arany János utca végére értek felhívtam hogy a Kossuth Lajos utca irányába mennek holt részegen, utca közepén, hangoskodva. Asszonták: ok már utón vannak. Én mondtam rendben van, letettem. Kb 5 perc múlva kiérnek s végig mennek az Arany János utcába kb: 10/km sebességgel befordulnak a falunap helyszínére. Gondolom megkérdezték a rendőrők hogy mi volt stb. Elmentek ismét tettek egy kört az Arany János utcába. Hangsúlyozom akkor már nem voltak abba az utcába a részegek. Na kb 30 mp perc múlva jönnek vissza színtén az említett utcába majd elhagyják a helyszínt elmennek vissza a rendőrők ahová tartóznak (település.) A baj az hogy meg se nézték a Kossuth Lajos utcát, szartak az egészre!!! Komolyan ez a ,,Magyar Köztársaság Rendőrsége" ki jönnek 1-2 percig végig mennek úgyanabba az utcába azt KÉSZ ENNYI VOLT? Szabadon hagyni a CSENDHÁBORÍTÓKAT? Szánalmas ez a világ. A bejelentésem a 112-es segélyhívon egy nagy NULLA volt ez a Rendőrség, traffipax stb. Megy ezerrel, de az ilyen meg levan szarva mert nem kapnak az ilyen intézkedésért egy kis jussot/zsét/lóvét. Úgy is kell SZÁNALOM!!!! ,,MAGYARORSZÁG JOBBAN TELJESÍT" KÉSZÜLT EGY FELHÁBORODOTT LAKÓ MEGBÍZÁSÁBÓL!!!! Bocsi a helyesírásért telóról írok és elég gagyi a billentyűzet

2016. jún. 12. 02:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébbként az előző linkem amit zene miatt írtam: http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..
2016. jún. 12. 02:50
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
39%
De végül hazaértek a hangoskodók, vagy a tanya másik végéről is hallottad még őket?
2016. jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

A Falunapra engedély van, hogy amíg tart, addig lehet hangoskodni, mert ez hozzátartozik.


A rendörök meg csak akkor tesznek valamit (értve ez alatt, hoyg begyüjtenek valakiket), ha azok verekednek vagy egyéb törvénybe ütközö dolgot tesznek.


Viszont ha te ilyen miatt a 112-t hívod, akkor téged büntetnek meg - JOGOSAN -, mert ez a szám nem arra való, hogy ilyen piti ügy miatt felhívják.

2016. jún. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Mèg egy proletár barom aki mindent elvár a rendőrségtől,de a jogokat meg a törvényt nem tudja.
2016. jún. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Szánalmas vagy.. Egy évben egyszer van faulnap, ilyenkor jól tudják érezni magukat azok is akik nem tudnak eljárni szórakozni. Lehetnél annyira intelligens és türelmes hogy ezt az egy estét kibírod.


Gyerekkoromban gyakran látogattam meg a nagyszüleimet egy 1500 fős faluban, emlékszem a falunapokra. Ott ez nagyon nagy dolog, és igen, felöntöttek az emberek a garatra. Egy évben egyszer kibírod te is. Nem tudom mit vársz a rendőrséggel, tüzeljen a tömegre?

2016. jún. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!