Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy erkölcsi bizonyítványt...

Egy erkölcsi bizonyítványt körülbelül mennyi idő alatt állítanak ki és postáznak számomra?

Figyelt kérdés
Postán adtam fel múlt héten kedden délután elsőbbséggel, és még semmi. Mikor célszerű rájuk telefonálni, hogy mi a helyzet?
2016. jún. 30. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg az az elbírálás 8 napon belül megtörténik + a postai úton történő kézbesítés ideje, tehát kb. másfél-két hét.
2016. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 hét szokott lenni legalább.
2016. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én neten igényeltem, pár nap alatt készen volt.
2016. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Közben mire hazaértem, már várt a postaládámban az értesítő és el is mentem érte a postára.


Köszönöm a válaszokat.

2016. jún. 30. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Csinálj magadnak Ügyfélkaput, akkor pár nap alatt meglett volna, ahogy a hármasnak :)
2016. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: Igen, már akartam egyszer, csak aztán elmaradt. Szerintem jövő héten hétfőn bepróbálkozom a kis vidéki okmányirodában.
2016. jún. 30. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!