Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyen ügyben mit csinál a...

Stewie200 kérdése:

Ilyen ügyben mit csinál a rendőrség? Vagy ez valami rossz vicc? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
A mai napon kb. delutan 5-korul ket baratommal kiultunk az egyik terre a varosban dumalgatni. 10 perc se telt el jott egy faszi es flegman kozolte hogyha nem takarodunk el a terrol akkor hivja a rendoroket, mert hogy az az o maganterulete (amugy ez egy ter a belvarosban ahol lakunk,uzletekkel stb.) meg hogy mi az,hogy mi oda ulunk le beszelgetni meg "allatkodni" (??). Mire en csak annyit tudtam meglepodottsegemben mondani hogy 1.nem is csinaltunk semmit, 2.folosleges lenne rendort hivni,az elso pontban emlitett teny miatt,ilyen ugyben mit csinalnanak? a faszika erre annyit kerdezett hogyha letepi a fulemet es a kezembe adja akkor se csinalnak semmit? A kepebe rohogtem es arrebb mentunk par meterre. Majd utanunk kiabalt hogy akkor most mar hivja is,aztan mondtam hivjad,megyek a dolgomra :D Btw, nem csak velunk csinalta ezt elvileg. Kinek mi a velemenye a dologrol? Van valami kozteruletekre vonatkozo jogszabaly vagy stb. Amire hivatkozhatok ? Normalis valaszokat zoldezek!!

2016. júl. 3. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Összefutottál egy nemnormálissal. Ennyi. Az ilyen embernek bármire hivatkozni nem sok értelme van.
2016. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben udvariasan közölném, uram, ha jónak látja, hívjon rendőrt, ha vétettem valamilyen szabály ellen akkor vállalom a következményeket.


Ugyanakkor a rendőrséggel közölni fogom, hogy ön a fülem megcsonkításával fenyegetett, félelemkeltően lépett fel, a nyílt utcán zaklatott aminek ez a két társam itt tanúja volt.

2016. júl. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ment a zöld
2016. júl. 4. 10:46
 4/5 anonim válasza:
100%
Csak valami bolond volt. Nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani.
2016. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele foglalkozni.


A városi parkok terek, közterületnek számítanak, így aligha lehet az ő magánterülete.


Még te tehettél volna ellene bejelentést, hogy az arra járókat fizikai bántalmazással fenyegeti.

2016. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!