Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire foglalkozik a rendőrs...

Mennyire foglalkozik a rendőrség a névtelen bejelentésekkel?

Figyelt kérdés
adócsalók, drogterjesztők ilyesmire gondolok

2016. júl. 14. 19:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#Kérdező:


És te honnan tudod ,hogy milyen a fűnek a szaga? ;)

2016. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
ez most komoly kérdés? nagyanyám lehet nem ismerné fel, de azért anyukám már igen :) amugy voltam kollégista 3 évig, ott érezhettem eleget :)
2016. júl. 15. 15:21
 13/17 anonim ***** válasza:

Aha ,vágjuk te... ;)


#thug life


https://www.youtube.com/watch?v=KlujizeNNQM

2016. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

#11: aki egyszer szagolta, nem felejti el.

Általános iskolásként nekünk a rendőr buzák mutogatták is.

2016. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14: A homoszexuálisokat ne sértegesd.

Amúgy vágom. Nekünk a FAKabátok nem mutogattak semmit.

2016. júl. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"ellenőrzik"

Hát erről is van sztorim. Megbűntettek, mert a mindkét oldalon behajtani tilosban nem a járdán sétáltam, mert azt az autósok elállták, hanem kimentem az útra.

A rendőr megkülönböztető jelzés nélkül hajtott be és nem az volt a célja, hogy ott valakihez menjen ezért nem is mehetett volna be.

A panasz benyújtása után megbűntettek engem, és az intézkedő és feljelentést tevő rendőr ellen eljárás indult: papíron kapott annyit, hogy enyje no, legközelebb nézd meg kibe kötsz bele, ne egy ügyvéd gyerekét találd meg.


:) ellenőrzés... hát persze. Belső eltussolásban zsenik ezek a zsernyákok, csak foglalkozni ne kelljen azzal, ami fontos.


400 000 forintos bringa lopást elnapoltak.

Majd amikor felkerült netre a bringa és odamentem husánggal a cigányhoz, hogy add vissza a bringám, hirtelen megjelentek, de addig hiába mondtam nekik a címet, nem voltak hajlandóak reagálni. Nekik 400 000 forint nem pénz.

2016. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 sztyopinger válasza:

Az adócsalás -ami 2012. év óta költségvetési csalás- a jogszabály szerint a NAV hatáskörébe utalt bűncselekmény, ezért "adócsalók" nem vesztegetnek rendőrt az alapügyükben, mert nincs értelme.


egy névtelen bejelentést mind a NAV, mind a Rendőrség a Ket. szabályainak megfelelően közigazgatási eljárás keretében vizsgálja ki (hivatalosan)

2016. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!