Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » SOS! Névtelen bejelentést...

SOS! Névtelen bejelentést akarok tenni, de ilyenkor nincs telefontanú! Néhány fiatal gyorsulási versenyt tartott, most meg csak üvöltöznek, be lehet-e jelenteni így névtelenül?

Figyelt kérdés
És van-e kötelezettségem ezek után, kihallgatásokra járni, ha addig elhajtanak mire kiér a rendőrség felelősségre vonhatnak-e? Bocsánat, hogy ide teszem, de gyors válaszokat akarok.

2012. júl. 20. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan feljelentheted őket névtelenül is. Mivel nem adsz adatot magadról,így bíróságra sem kell járnod.
2012. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
112, 107. A telefonszámod rögzítésre kerül.
2012. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is, ha letiltod.
2012. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De kész vagyok ettől, hogy a lakótelepen élő emberek itt milyen birkák, ezek az idióták meg itt üvöltöznek, hogy itt senki sem hív rendőrt, és teljesen igazuk van! Én meg nem úgy érzem, hogy tizenéves fejjel pont nekem kéne feljelentést tennem...(A többi családtag alszik, csak az én ablakom néz arrafelé amerre randalíroznak, és ők nem foglalkoznak ezzel)
2012. júl. 20. 23:59
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Nyugodtan tehetsz névtelen bejelentést. Múltkor itt kóválygott egy őrült autós, én bejelentettem, mert baleset gyanús volt, de szerintem itt véget is ért a történet. A nevemet sem kérdezték, én sem mondtam.


#4: Tényleg? Érdekes.

2012. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire unatkoztok?
2012. júl. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Inkább te ennyire unatkozol 6-os válaszoló, mert a HIHETETLENÜL hasznos válaszodra nagy szükség volt ám!


A többieknek köszönöm.

2012. júl. 21. 10:29
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Ha valaki így gondolkodik Adolf Hitlerről az bűnös ugyebár. Mi a.... Ezt nem ide kellett volna írnom? o_O
2012. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentést nem tehetsz telefonon, csak bejelentést.

Teljesen mindegy, hogy elmondod-e az adataidat, vagy nem, szabálysértés észlelésénél nem kell bíróságra járkálni, a rendőrség büntet a helyszínen.

2012. júl. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

Sose hívd saját telefonodról vagy mobilról ha bejelentresz!


Kizárólag utcai fülkés telefonból!


Akkor névtelen a bejelentésed, egyébként még a helyzeted is látható.

2012. júl. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!