Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vajon ezért hány évet kapok?

Csaló30 kérdése:

Vajon ezért hány évet kapok?

Figyelt kérdés

Szép estét mindenkinek !

Csináltam egy kis hülyeséget , kicsaltam valakitől 2 millió ft ot és most feljelentett ... Mire számithatok? Hány évre ? Még sosem áltam biroság elött de volt már a törvénnyel bajom lopás vétsége miatt, azért felfügesztet büntetést kaptam de az már rég lejárt! De ilyen csalás dolgom még sosem volt és csak ezt az egyet követtem ell !



2016. szept. 16. 11:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Várj,te vagy az a csákó,aki ellopta az előző kérdező 2 milláját?Mi van itt,gyerekek? :D
2016. szept. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azt én nem tudom ki az mi az .... meg hogy kinek a 2 milláját .
2016. szept. 17. 14:21
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
Azért az együttműködéssel is vigyázni, mert olyat is rád húzhatnak amit nem is te követtél el.. A magyar igazságszolgáltatás már csak ilyen. Egy jó ügyvédet nem ártana felfogadni, ha van rá lehetőséged.
2016. szept. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is csináltam régen hülyeségeket, de mindig megúsztam a rendőrségi ügyet. Nem tudom felsorolni az összeset, de ezt mind megtettem már életemben. Közveszéllyel való fenyegetés, garázdaság, hatóságok megtévesztése, tiltott önkény uralmi jelkép közszemlére tétele, lő fegyverrel való vissza élés, lőszerrel való vissza élés, közösség elleni erőszak, közösség elleni uszítás, súlyos testi sértés, rémhír terjesztés és köznyugalom megzavarása. Ezeket mind kisgyerekként csináltam és szégyellem, hogy ilyeneket csináltam. De mivel ez már a múlt nem tudom megváltoztatni.
2017. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!