Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megéri készenléti rendőrnek/ha...

Debani kérdése:

Megéri készenléti rendőrnek/határvadásznak jelentkezni?

Figyelt kérdés

Egy 30 éves elkeseredett, munkanélküli diplomás lány vagyok, Békés megyében élek. A napokban igencsak felkeltette az érdeklődésemet a határvadász képzés. A fizetés, juttatások nagyon jók, viszont nagyon kíváncsi lennék, hogy ezért a magas bérezésért mit kell megtenni? Gondolok itt többek közt a hivatalos munkaidő betartására, elkerülhetek e máshova, ha az orosházi kirendeltség van a legközelebb hozzám. Igaz, hogy az embernek nem lesz mellette élete?

Elsősorban készenléti rendőrök, azok jó ismerőseinek válaszát várom. Érdemes e jelentkezni egy magamfajtának vagy inkább dolgozzam tovább nyugalomban, éhbérért?



2016. szept. 18. 12:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha 30 évesen diplomával munkanélküli vagy akkor ezek szerint valami probléma lehet veled, szóval neked való a rendőrösdi meg katonásdi! Lehet majd a határon a -10 sétálgatni, jobb mint a közmunka, és legalább lesz munkád!
2016. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem ez volt a kérdés! Én csak felvilágosítást szeretnék kapni a készenléti rendőrök munkájáról, olyan nagy baj ez? Egyáltalán milyen jogon minősítesz Te másokat?! Az ég világon semmit nem tudsz az életemről... Minek írsz ide egyáltalán, ha gőzöd sincs a témáról?! Ha Te most jobban érzed magad attól, hogy leosztottál egy számodra ismeretlen embert, elég nagy lelki problémáid lehetnek...
2016. szept. 18. 12:43
 3/31 anonim ***** válasza:
8%
hát igaz, hogy életed nem lesz. levezényelhetnek bárhova a határra fogdosni a migránsokat meg csempészeket. akkor ugorj bele, ha jó kondid van és kitartó vagy, mert a munka bizony cudar lesz. hosszú távon nem ajánlom, mert a túlóra pénz csak 2018-ig lesz, utána megszűnik. a feletteseid sem fognak kímélni.
2016. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Én is jelentkeztem,38 éves nő vagyok.
2016. szept. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
50%
Jó a fizetés, viszont azért dolgozni is kell, pontosabban napi 14-16 órát (12 helyett) állni egy helyben, míg jön a váltás. Aztán alszol egy keveset, örülsz, ha kapsz ellátást. Rendőr ismerőseim, akik lent voltak egy évet határon, örülnek, hogy otthagyhatták és visszamehettek kapitányságokra normális rendőri munkát végezni.
2016. szept. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Mutassatok már ebben az országban még egy ilyen munkahelyet,ahol ennyi juttatás van!

Inkább kínlódjon az ember egy gyárban,szalag mellett,cigókkal ,3 műszakban havi 90-ért?????

2016. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%
Egyik válasz sem utalt erre szerintem, csak adtunk egy reális képet. Aki szereti az egyenruhát, annak teljesen mindegy mit csinál, ezt is szeretni fogja, de nem mindenkinek való.
2016. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Orfeus ***** válasza:
10%

Igazából a körülmények gázak. Rosszabb lesz nekik így télen, mert szerintem jobban odafigyelnek a migránsokra hogy nehogy fázzanak, mint a saját rendőreinkre, a nyakamat teszem rá.


A juttatások jók, a jegyesem is Békés megyéből jött fel a családjával, mert semmi lehetőség nincs, hallottam mi van ott. Ez egy nagyon jó lehetőség lehet, és ha van diplomád akkor lehet hogy helyezkedni is tudsz idővel, de ez ugye attól is függ hogy mit tanultál.


Én azt tudom neked ajánlani hogy amíg ilyen fiatal vagy gyere fel mondjuk Komárom-Esztergom megyébe, itt nagyon sok a munkahely, diplomásokat is keresnek dögivel.


Jegyesem teljes családja feljött, mindenkinek jó munkája van, simán fizetik az albit, a "gyerekek" is elmentek otthonról mind albiba stb.


Én azt mondom hogy ne fázz ott ha nem muszáj, főleg ne diplomával. Nem ellened szól, de ha éhbérért dolgozol felsőfokú végzettséggel akkor az probléma.


23 éves vagyok, jövőre jön a második baba, mellette egyetemre járok, nagyon jó beosztásom és fizetésem van, megvan mindenünk, még az is sokszor ami felesleges.

Szóval ha nekem ment szinte csak érettségivel, akkor ha valaki diplomával 90-ért robotol azt bocsánat de nem tudom sajnálni. Az hogy milyen körülmények között nőtt fel az ember, inkább nem írnám le hogy miből kellett kikecmeregnem...


Ha csak a pénz a probléma akkor a nyelvtudásoddal és diplomáddal simán találsz Mo-on munkát, csak menni kell utána. Ha nem vagy hajlandó akkor marad ez...

2016. szept. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Azt mondták a tévében, hogy igyekeznek mindenkit a lakóhelyéhez legközelebb helyezni, hogy akár minden nap hazamahessen.


Szerintem nem csak megéri, de szép, hasznos munka is. Ha valaki fizikailag képes rá, persze.

2016. okt. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Akik most jelentkeznek,május elején mennek a határra,addig kiképzés lesz.
2016. okt. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!