Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyi idő kell, hogy fel...

Mennyi idő kell, hogy fel tudjak készülni a Rendőrség fizikai felvételijére?

Figyelt kérdés
Februárban lesz egy éve, hogy judozok aktívan és előtte egy hónapig jártam kondizni.
2016. okt. 25. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hét volt,a futás miatt.

A többi gyakorlatot amúgy is csinálom évek óta.

2016. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a fizikai része a fontos, hanem a pszichológia része. Cseszheted a jó fizikai felvételi eredményt, ha elhúznak a pszichológiain, legtöbb embert ezen hasaltatnak el direkt.
2016. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A pszichológia semmi.D-s teszt,logikai tesztek,a végén 480 kérdés.
2016. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak éppen a vizsgáztatóktól függ átenged-e vagy nem. Nem az írásbeli részén szokták meghúzni az embereket, az elbeszélgetéseken van az, hogyha nem tetszik az arcod nekik nem engednek át.
2016. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megnézed az életkorodhoz lévő követelményeket aztán szépen neki kezdesz. Aztán tudni fogod,mennyi idő fog kelleni,hogy megfeleljél. Lehet most kapásból simán megcsinálnál mindent.Tapasztalatból írom,hogy abszolút nem vészes kategória
2016. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezzel én is egyetértek, hogy nem vészes, de nem sportoltam egész életemben. Amióta elhatároztam, hogy ezt akarom csinálni azóta minnél többet igyekszek beleadni, de nem tudom, hogy időben kezdtem-e el.
2016. okt. 28. 09:13
 7/7 anonim ***** válasza:
hát már ne haragudj, de ne így állj már hozzá, egy rendőr nem ilyen kis béna, úgy állj hozzá, h meglesz minden, meg milyen sportember vagy te ilyen hozzáállással?
2016. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!