Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentettek egy 30. 000-es...

Feljelentettek egy 30. 000-es mobil eladása miatt mert állítólag (vevő szerint) rossz volt-mi várható ebből? Már beidéztek tulajdon elleni vétség miatt.

Figyelt kérdés

Történet annyi hogy apróhirdetési oldalon eladtam egy használt már rég nem garanciális mobilt magánszemélyként. vevő vidéki előre utalt és postáztam. Igazolni tudom a feladást vevő visszaigazolta hogy megkapta.

Átvétel követően napokkal jelezte hogy nem működik rossz (hibátlan volt) és vegyem vissza. Mondtam hogy nem, ha azonnal jelezte volna tán igen, de így átvétel követően napokkal már szó se lehet róla. Mi van ha elrontotta és most kéne a pénz vissza. Magánszemély vagyok nem eladó így nincs visszavételi kötelezettségem se garanciális.


Azt mondta feljelent.

Meg is tette: ma jött egy levél hogy „tulajdon elleni vétség miatt eljárás alá vont személyként beidézem” X rendőrörsre.

Arról ugyan egy szó sincs a levélben milyen konkrét ügyben és kinek a feljelentésére idéznek be de hát mi más lehet mint ez az ügy.


Szóval ebből mi várható? Azt ne mondjuk hogy semmi mert már a feljelentésre is azt mondták hogy egy ilyen ügyben úgyse lesz feljelentés és tessék. Lett.

Egyéb? Mi várható?


2016. nov. 17. 15:32
1 2
 11/13 anonim válasza:
Kérdéses,hogy a levelet tényleg a rendőrség küldte-e. Ha ők küldték volna,tájékoztatnának bővebben ha bemész hozzájuk.
2016. nov. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Ha ők küldték volna,tájékoztatnának bővebben ha bemész hozzájuk."


Na ez a nagy tévedés. Igen, tájékoztatnak: akkor és ott amire az időpont szól. Vagyis egy hónap múlva.

Előbb nem! Megkérdeztem, magam se hittem el de így van.

2016. nov. 21. 14:40
 13/13 anonim válasza:
Azert az is kemény,hogy vigyél bizonyítékokat,de azt nem mondják meg hogy mivel kapcsolatban... Ha feltüntettek a papíron egy előadót,azt kéne felhívni és megkérdezni. Mert ez így nagyon sz@rul néz ki.
2016. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!