Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egyik barátom három éve...

Egyik barátom három éve autóbalesetet szenvedett és meghalt, de amit megtudtam az felháborított!?

Figyelt kérdés
A nyomozást lezárták öngyilkossággal, holott én tudom, hogy soha nem gyilkolta volna meg magát ilyen keményen meg sehogy sem (kamionnal frontálisan ütközött). Szerette az életet, barátnője volt, tervei az élettel huszonévesen. Viszonylag rendezett családi körülményekkel, sok barátja volt, akik mindig ott álltak mellette. Nem mutatta jelét annak, hogy valami gond lenne, maximum anyagi téren, de azok is olyan dolgok voltak, hogy bármikor megoldható. A balesetet megelőző estét is még a barátaival töltötte. Önzetlen volt, segítőkész, rengeteg jót tett, bármi történt ott termett. Mégis mi alapján következtetett ilyen dologra a rendőrség, hogy valaki ilyen kegyetlenül végezne magával? Igaz egy tragaccsal ment ami valahogy átkerült a szemközti sávba, de voltak féknyomok a helyszínen a kocsijától. A kamion sofőr a balesetet követő félóra múlva már jókedvűen iszogatott egy kocsmában mintha semmi nem történt volna. Akkor ez most mi?

2016. nov. 27. 22:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ja és van aki rötyörészik jókedvűen a baleset helyszínétől nem egész 400 méterre, na elmentek a k rva anyá tokba idióták
2016. dec. 5. 22:30
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz elérni ezzel a kérdéssel? Ha öngyilkos lett a barátod, ha elaludt ha elvesztette az írányítást a kocsija felett nem a kamionos hibája volt. Akkor meg miért vagy ennyire ráfeküdve hogy ő mit csinált? Ne haragudj de parasztság így elítélni.. Egy ismerősöm pár éve elütött egy 18 éves srácot, aki diszkóból részegen gyalog indult haza, esélye nem volt látni úgy ütötte el. Természetesen nem vonták felelősségre, mert esélye sem volt látni őt a főút közepén, de egész életében vele marad hogy halálra gázolt egy embert, a fejével befejelte a szélvédőt.


Megértem hogy a barátod volt, de azért nem kel démonizálni ártatlan embereket. Akármi is történt nem a kamionos hibája, ezt te magad írtad le, innentől nem értem mit foglalkozol vele, inkább sajnálom az illetőt.

2016. dec. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem értetted félre az önhibából bekövetkezett balesetet?

Önhiba sok dolog lehet, nem az útviszonyoknak megfelelő sebesség, vezetésre befolyással ható szer, elaludt, telefonját nyomkodta, stb...

Rendőr soha nem ír öngyilkosság szót, ebben én teljesen biztos vagyok.

2016. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

13-as!

Miért nem? Csak érdekel.

2016. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mert az a rendőr, aki nem 1-2 éve rendőr, nem használja ezt a szót.

Idegenkezűség kizárva pl.

2016. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az önhibából bekövetkezett baleset, és az öngyilkosság között pedig hatalmas különbség van.

Az elsőnél figyelmetlenség vagy mulasztás miatt következik be a baleset, és nem kíván véget vetni saját életének, de sajnos ilyen szerencsétlen végkimenetele lett. Magáért a balesetért ő a felelős, de nem azért idézte elő, hogy öngyilkos legyen.

2016. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
:D cumi, fáj az igazság...
2017. márc. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!