Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Votlam egy hipermarketben és...

Votlam egy hipermarketben és nem tudtam készpénzzel fizetni mert nem tudott visszaadni az eladónő mondván "nincs pénz a kasszában". Felháborított. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ilyet érdemes beírni a panaszkönyvbe? Viszonylag egy nagy üzletről van szó, nem egy kis boltról.
2016. aug. 24. 11:05
 1/5 anonim válasza:
77%
Pf...Én is kereskedelemben dolgozok (kis bolt) és ha csak apróból is de vissza fogok adni nem hagyhatom hogy 1 vásárlót is elveszítsek emiatt..szerintem a panaszkönyvbe írd be nyugodtan..ilyen nincs..
2016. aug. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Hát nézd.. még anno diákként dolgoztam sokat pénztárban. Nyitásként mindig volt pénz a kasszában, de egyszer előfordult, hogy az első 4 vásárló is párszáz forintot fizetett 10 meg 20 ezressel, és egyszerűen nem volt 10 ezresnél kisebb pénz a kasszában. Igen, szóltam az osztályvezetőnek (vagy hogy hívták), hogy váltsanak, de az sem megy egyik percről a másikra, és addig én is kéregettem a vásárlóktól az aprót. Sztem ezen kár felhúzni magad, ha beírsz a vásárlók könyvébe, akkor sem fog semmi történni - nem a pénztáros tette el az aprót, hanem így alakult és pont. 20 perccel kesőbbra az ügy valszeg már megoldótott.
2016. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Multinál voltam rövid ideig pénztáros, előfordult, hogy elfogyott az apró, a kasszafelügyelőt idő volt elérni, hogy hozzon aprót, volt, hogy én mentem a másik kolléganőhöz, hogyha tud váltson, közben állt a sor. Szívás volt a hely, ha bent is maradt az apró, az ment a cégnek, olyan rendszer volt, hogy azt se tudtam mennyi a pontos bevétel, műszak után leszámoltam, bemondtam, akkor közölték, hogy jó vagy számoljam újra, ha újra ugyanaz jött ki, akkor elfogadták és ráírták mennyi a hiány vagy a plusz. Hó végén hiába volt plusz, a hiányt annak ellenére be kellett fizetni.
2016. aug. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ilyen velem is volt, egy Sparban. Plusz még mindennek a tetejében, rám förmedt, hogy én "tartom fel a sort". Meg kioktatott l, hogy a mogöttem levő kifizeti nekem, de játszom a baroneszt, hogy nem fogadom el...


Spar,Keszthely

2020. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
61%
Én is kis boltban dolgozom, és ha nyitás után 5 ember 20 ezressel fizet, akkor bizony mi mást kéne tenni, mint elküldeni a vevőt? Esetleg szüljjek váltópénzt? Hipermarketben biztos másabb a helyzet, de gondolom ott sem véges a váltó.
2020. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!