Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr szeretnék lenni!...

Rendőr szeretnék lenni! Jelentkezni szeretnék határvadásznak, de 102 kiló vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rendőr szeretnék lenni, jelentkezni szeretnék határvadásznak... Van érettségim, bolti eladóim, ügyviteli végzettségem, de nemtudok elhelyezkedni. (gyárban, boltban nemfogok biorobot lenni ez fix!!!) De ehhez kell egy " kis idő" mire felkészülök. Kellő kitartással mennyi idő kb mire felkészülök??? Azt hozzá kell tegyem, hogy diszkalkuliás vagyok, ami kizáró ok, de egyedi elbírálásnál ezt elnézhetik... Ti mit tennétek a helyemben, van esélyem a felvételre?

2016. dec. 28. 15:23
1 2 3
 11/26 Duenna ***** válasza:
90%

:D


Előbb határozd el, hogy lefogysz, és ezt meg is teszed, nemcsak ábrándozol róla. Könnyebb lesz fogyni, ha elképzeled, hogy a cérnavékony illegális migráns után rohansz, hogy elkapd.

2016. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%

"gyárban, boltban nemfogok biorobot lenni ez fix!"

Ezzel a hozzáállással szerinted hogyan fogod tűrni hogy parancsolni fognak neked? (És nem lesz visszapofázás.)

2016. dec. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
25%

Utazz el Afganisztánba, és onnan afgán migránsnak kiadva magad juss el Magyarországba. Ennek két előnye van:


1. Biztos lefogysz a hosszú út alatt a testmozgás és élelemhiány miatt.

2. Olyan tapasztalatokat szerzel a migránsok módszereiről, kultúrájáról, stb., amivel a legtöbb határvadász nem rendelkezik. Ez a szakmai tapasztalat biztos sokat segít az elbírálásnál.

2016. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
tűrném
2016. dec. 28. 16:21
 15/26 anonim ***** válasza:
100 kiló nem olyan sok egy férfinél. Határvadásznak majdnem akárki megfelel. Nyugi.
2016. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Voltam bennt személyesen a megyei rendőrfőkapitányságon és aztmondta a rendőr hogy nekem sikerülne... de mégsem mertem jelentkezni
2016. dec. 28. 16:33
 17/26 A kérdező kommentje:
ott is elmondták h bárki megtudja csinálni igaz mondta hogy egy kicsit edzek s sikerül
2016. dec. 28. 16:34
 18/26 anonim ***** válasza:
Legyél nyugodt, levisznek ott negyven kilóra is.
2016. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,írásod alapján olyan 22 :D Jelentkezz sok nyugdíjt kapsz majd.
2016. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
kamionsörfőt? Diszkalkulia mennyire súlyos? Mert elég sokat kel számtanozni, ha nemzetköziben vagy. Belföldes előrakó, - minden nap otthon alszol, minden hétvége szabad, 300 utalva a számlára.
2016. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!