Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőr szeretnék lenni!...

Rendőr szeretnék lenni! Jelentkezni szeretnék határvadásznak, de 102 kiló vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rendőr szeretnék lenni, jelentkezni szeretnék határvadásznak... Van érettségim, bolti eladóim, ügyviteli végzettségem, de nemtudok elhelyezkedni. (gyárban, boltban nemfogok biorobot lenni ez fix!!!) De ehhez kell egy " kis idő" mire felkészülök. Kellő kitartással mennyi idő kb mire felkészülök??? Azt hozzá kell tegyem, hogy diszkalkuliás vagyok, ami kizáró ok, de egyedi elbírálásnál ezt elnézhetik... Ti mit tennétek a helyemben, van esélyem a felvételre?

2016. dec. 28. 15:23
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
23 vagyok
2016. dec. 28. 17:39
 22/26 anonim ***** válasza:
Nézd én nagyon bepörögtem a hatávadászos téma miatt augusztus végén (105 kiló voltam és 175 cm), kemény diétába kezdtem, naponta jártam futni, aztán októbertől konditerembe. Jelenleg 88 kg vagyok, de még mindig nem mertem jelentkezni, de gondolom, hogy január végére jelentkezem. Kitartás kell, de én sem hittem volna, hogy így le tudok fogyni. Nyugodtan küldhetsz mailt.
2016. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nézd meg a táblázatot(fizikai felmérő) , arra készülj. 2km-t le kell futni. Ha nekem sikerült 26 év dohányzással a hátam mögött,neked is sikerülni fog!
2017. jan. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló: 22 es vagyok. Én a 2 km-t le tudom futni 8 perc alatt (általában szoktam futni egy harmadik kilométert is csak azt lassabban, tehát a futás az menne), viszont mivel nem olyan rég még 105 kg voltam, ezért a többi gyakorlat nem megy olyan nagyon jól (25 felülés megy, valamint 20 fekvőtámasz). Valóban el kell érni a 80 pontot?
2017. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen, 80 pont a minimum!
2017. jan. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Változtass az étrendeden, egyél egészséges kajákat. Járj el konditerembe és ezzel párhuzamban olvasgasd a gyúrós cikkeket katalógusokat. Egy év alatt hidd el sokkal többet érsz vele mintha bicikliznél.
2017. jan. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!