Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Jelentkezett valaki határvadás...

Jelentkezett valaki határvadásznak?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el,hogy ilyen kevesen vagyunk.Sehol nem találok olyan embereket,akikkel tudnék erről beszélni.
2016. okt. 3. 06:19
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
55%
En jelentkeznek marhára, de 17/L vagyok :D :(
2016. okt. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
Én jelentkeznék, csak esti képzésben szaknát tanulok és nem szeretném feladni az elmúlt egy évemet... ha ez nem lenne, még ma jelentkeznék.
2016. okt. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
10%

Magánvéleményem, de alja senkiházi ember jelentkezik csak olyan pozícióba, ahol az a feladata, hogy ne engedjen be háború elől menekülő nincstelen földönfutókat.

NE csodálkozz, ha csak kevesen vagytok, és ne csodálkozz, ha megvetés tárgya lesztek.

2016. okt. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
55%
Egy csomó ismerősöm, egyik most sír hogy ő nem ezt akarta de megvan az idő még nem léphet ki. Hát igen...nem leányálom a hidegben vajaskenyéren élni.
2016. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%
Talán azért nem jelentkezik senki, mert már alapból hazugságra épül az egész? Határvadászként hírdetik mindenhol, holott egyszerű járőrtárs leszel. Lényegében mehetsz rendőrökkel mikor azok járőröznek. Meg elég megnézni a képeket milyen körülmények között voltak az átlag rendőrök a határnál, senki nem akar olyan körülmények közé menni.
2016. okt. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
És a sport,a tovább tanulási lehetőség?A fix fizetésről nem is beszélve.Inkább közmunkán kínlódtok?(nem mindenkinek tudták a szülei fizetni a diplomát)
2016. okt. 3. 10:14
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

Hármas, a háború elől nem kellene eddig futniuk... azt sem tudod, miről beszélsz.

Nekem az a magánvéleményem, hogy a magadfajták alja senkiházi hazaárulók. Ne csodálkozz, ha megvetés tárgya vagy.

2016. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
13%
Te meg mész inkább csicskának? Azt hiszed megkapod majd azt a fizetést? Rendőrök esetleg megkapják, de te csak egyszerű Járőrtárs leszel. Annyival leszel több egy egyszerű embertől, hogy mehetsz a rendőrökkel járőrözni. Meg majd a határon javíthatod a kerítést, építheted, meg a többi ilyen melót neked kell majd elvégezni. Ne hidd azt, hogy többet megfognak engedni? Láttad a promo videót és tetszett? Nos, azt mind rendőrök csinálhatják azt, ami abban a videóban volt. Te nem. Te pusztán egyszerű Járőrtárs leszel. Két évig lényegében szívnod kell majd, mert két évig nem mehetsz sehova máshova dolgozni. Ha olyan jó lenne a meló, akkor alapból nem írnának alá veled ilyen szerződést.
2016. okt. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó!Jobb otthon közmunkán,havi 50ezerért!
2016. okt. 4. 12:17
 10/31 anonim ***** válasza:
Jelentkeznék én is csak egyetemista lány vagyok. De jó tudni, h vannak ilyen emberek...
2016. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!