Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Határvadásznak lehet tetkója?

Határvadásznak lehet tetkója?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen látom hogy határ vadászokat keresnek,a kérdésem az lenne az alkaromon lévő tetoválás kizáró ok lehet? Kedvenc csapatom címere mellette olaszul van felirat.
2016. szept. 19. 12:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy eddig a legnagyobb probléma az, hogy a határvadász-jelöltek nagyrészének még ÉRETTSÉGIJE sincs, szerintem ez abszolút nem lesz kizáró ok :D
2016. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok.
2016. szept. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Csak mert az alkaromon van és a póló nem takarja el.
2016. szept. 20. 11:20
 4/21 A kérdező kommentje:
Ma megtudtam kizáró ok! xD
2016. szept. 21. 20:27
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretnél határvadász lenni, leműttetheted a tetoválást, alig fog meglátszani.
2016. szept. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Orfeus ***** válasza:
Az kizáró ok. Nem tudom meg e éri lézereztetni hogy ha nagyon akarsz menni, mert az sok pénz, és idő is mire eltűnik. Ha olyan erős tetoválás akkor lehet végleg el sem tűnik. Ha bennt lennél a kötelékbe, akkor könnyebb lenne mert lehetne tetováltatni, bár azt sem szeretik.
2016. szept. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
4%

DE hát szerintem, az a nagyobb probléma, ha már kötelékben akarna tetováltatni!


Mert, ha valaki esetleg fiatalon, meggondolatlanul tetováltat, az más, mint egy hivatással, stabil világnézettel rendelkező ember.

Márpedig, biztos vagyok benne, hogy pszichológiailag alkalmatlan a határvédelmi vagy más hasonló feladatra egy tetoválást bármilyen "meggondolásból" magára tetető ember.

Eleve a tetoválás természetéből fakadóan.

2016. szept. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

7-es,te hülye vagy!15 évesen tetováltattam,gyerek fejjel.Hiába bántam meg,attól még rajtam van.

Ja,rendőr vagyok.

2016. szept. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

18.21.


Névtelenül bárki bármit mondhat. 15-évesen tetoválást is, rendőrséget is.


A véleményem fenntartom.

2016. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Orfeus ***** válasza:

Ritka egy csőlátású ember vagy. Igazából most leírtad hogy akinek tetoválása van az jó ember nem lehet. Ha a tetovált orvos, vagy a tetovált tűzoltó éppen a családodon akar segíteni, remélem szólsz neki hogy ne segítsen, hiszen tetoválása van, úgy sem lehet jó abban amit csinál.


Ez durván legalja hozzászólás. Általába ilyen hozzászólást az anyakedvence kisfiúktól meg a kislányoktól szoktam látni akik 30 évesen még otthon laknak.

2016. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!