Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy pedofil nyilvánosan...

Ha egy pedofil nyilvánosan bevallja, hogy az, akkor induljon ellene eljárás?

Figyelt kérdés
Pl. nyilváos fórumon, itt a GYK-n, stb. Az, hogy pedofil valaki, nem jelent automatikusan bűnelkövetést.

2017. jan. 6. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki pedofil,még nem biztos,hogy erőszaktevő.

Jóval többen lehetnek azok,akik meg sem élik,akik megélik,lebuknak azok a kisebbség lehetnek.

De,aki meg nem éli meg miért tárná ezt nyilvánosságra egy fórumon?

Szóval nem valami életszerű.


Az emberek többsége alapvetően kb a gyilkosokkal teszik egy szintre a pedofilokat.Ugyan miért vallaná be az illető facebookon,vagy bármilyen nyilvános fórumon?

Értelmetlen.

2017. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nyilvánosan, de anonim módon.
2017. jan. 6. 14:26
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha bevallja,hogy megerőszakolt valakit,akkor igen.

De,ha csak pedofil,akkor nem.

2017. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem akarom védeni a pedomacikat, de ha én most itt bejelentem, hogy ha lenne lehetőségem eltüzelni az ork kisebbséget akkor megtenném. Most akkor indul értem a fekete autó Hágából? :D
2017. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Az, hogy pedofil valaki, egy betegseg, ettol meg nem biztos, hogy kovetett el valami rosszat. Az is lehet, hogy elnyomja magaban, ettol baromira szenved es valami forumon probal segitseget kapni.ebben meg szerintem nincs semmi rossz. Egyebkent pszichoterapiasan es gyogyszeresen gyogyithato. De ha arrol ir, hogy tett vmit, pl megeroszakolt egy gyereket, akkor jogos, ha jelented, hiszen akkor massal is megteheti... es jobb ezt megelozni
2017. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

"Most akkor indul értem a fekete autó Hágából? :D"


Sajnos nem.

2017. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha lenne fekete autó már nem lenne gond az orkokkal
2017. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Sajnos nem."


Látom a lényeg átment...

2017. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Én ismerek egy pedofilt. Az apukám öccse, vagyis a nagybátyám. Mindig mondogatja, hogy ha bántaná a húgomat, vagy akárkit, akkor akasszam fel, vagy csináljak vele valamit, mert azt nem tudná elviselni. Lehet, hogy ez furán fog hangzani, de bűntudata van azért, mert pedofil. Amúgy próbál magán segíteni, jár pszichológushoz, meg mindenféle terápiára. A családból egyedül csak én tudom, hogy pedofil, de jobb is így, mert ha a szüleim megtudnák, akkor feljelentenék a húgom miatt, de én azt nem akarom, mert szerintem ez egy olyan ”betegség”, ami gyanítható, csak nagyon sok idő kell hozzá. A húgom amúgy nagyon szereti Őt. Volt olyan, hogy ketten elmentek valahová, na akkor bepánikoltam, de hálistennek nem történt semmi. Amúgy én úgy próbálok neki segíteni, hogy próbálom az idősebb korosztályra terelni a figyelmét. Beszoktam neki mutatni lányokat, mármint nőket. Sztriptíz bárba is elszoktam vinni. Meg ilyenek. Tudom, hülye ötlet a gyógyulásra, de hátha segít.
2017. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát,hogy gyógyítható e,azt nem tudom.

Mindenesetre sajnos az ilyen embernek,ha ez nem változik önmegtartóztatásban kell élnie.


De ha azt nézed,sok átlagos férfi él szex nélkül,akik a kutyának sem kellenek,így biztosan ezt is meglehet szokni.


A lényeg,hogy ezek az emberek sem erőszakosak feltétlen.

2017. jan. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!