Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tényleg nehéz szakma a rendőr?

Tényleg nehéz szakma a rendőr?

Figyelt kérdés

Tényleg olyan nehéz szakma a rendőr mint ahogy mondják ?

Például szoktam hallani hogy a kiképzők/tanárok az újoncoknak mondják hogy hogy akarnak maguk rendőrök lenni ilyen gyengén, stb.

Tényleg ilyen nehéz ?

De sok ismerősöm meg mondja hogy olyan nyomi rendőröket ismer hogy csak na. Az egyik mondta hogy tud egyet aki 140 kg, egyszer hülyeségből futottak és 50 méter után lefeküdt pihenni.


2017. márc. 18. 10:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Mindenki rendőrnek születik, csak van aki tovább tanul.
2017. márc. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én elhiszem hogy az, ha másért nem, a hatalmas felelősség miatt. Kell a jogi ismeret, és ember legyen a talpán, a hidegvérrel tud tűrni egy balhézó egyedet és közben odafigyelni, hogy nehogy átlépje a hatáskörét.
2017. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Kismillió szempontból lehet vizsgálni egy-egy szakma "nehézségét", de tökéletesen felesleges és értelmetlen.


A kőműves szakma nehéz? "Csak" téglákat kell pakolni egymásra?! Baromság! (Bocsánat!)


Minden szakmának van nehéz és kevésbé nehéz része, oldala.


A rendőrségen belül meg egyébként is lehetetlen ilyen általánosságban beszélni arról, hogy nehéz vagy nem nehéz, hiszen több szolgálati ág, és számtalan beosztás, feladatkör van.


Ha valaki könnyű szakmát akar, menjen el celebnek... :) (Elnézést kérek a megsértett celebektől! :D)

2017. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
"kiképzők/tanárok az újoncoknak mondják hogy hogy akarnak maguk rendőrök lenni ilyen gyengén" egy kiképző mégis mit mondjon
2017. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Rendőr olyan mint a macska: Folyton ugrásra kész,de ha az érdeke nem úgy kívánja sz*rik rá nagy ívből.
2017. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Értem.

Hát apám kőműves volt, így tudom milyen az a szakma. (nem segédmunkás, brigád vezető)

Sokan vannak akik lenézik őket mert irodában űlnek, hát betenném őket mellé! (már nem kőműves, lett jobb ajánlat máshol).

2017. márc. 18. 13:17
 7/21 A kérdező kommentje:
Egyszóval: Vannak nehéz helyzetek, de azért nem olyan drámaian nehéz dolog a rendőrség ?
2017. márc. 18. 13:18
 8/21 anonim ***** válasza:
Ha van hivatás tudatod, akkor neked találták ki, ha nincs akkor hagyd az egészet....
2017. márc. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudjuk, mit értesz nehéz szó alatt. :) Fizikailag, lelkileg? Mindkettő miatt lehet az. Elsőre példa, amikor már harmadik éjjeles szolgálatodat töltöd. Másodikra, amikor közlekedési balesetben elhunytakat, önakasztottakat, esetleg vonat elé feküdt vagy idegenkezűleg megölt emberi testet, testrészt kell összeszedned, lefényképezned vagy csak szimplán látnod. Egyik sem könnyű.
2017. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
miért nem próbálod ki? vannak ilyenek táborok.pl lipót
2017. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!