Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a megoldás ilyenkor?

Mi a megoldás ilyenkor?

Figyelt kérdés
Több, mint 4 hónapja adtam le egy motorszerelőhöz a motoromat. Az illető folyamatosan ígérget, napokat, heteket tűz ki határidőnek és sosem tartja magát semmihez. Korábban egy szervizben dolgozott, ahonnan eljött. A motoromat azóta nem láttam, mindig kifogásokkal jön: beteg lettem, nem működik ez, nem működik az, már mindjárt kész már csak ez. Most már ott tartok, hogy napi szinten telefonálok, mindig megígéri, sosem tartja a dolgokhoz magát. A nevét nem tudom, a címét sem, csak annyit, hogy melyik szervizben dolgozott. Illetve fizettem alkatrészre előleget, amiről van a szerviz által aláírt elismervényem. Mit lépjek, hogy végre visszakapjam a motoromat? Sokan a feljelentést javasolták, mert hogy ez lopás. Nagyon sokáig hittem abban, hogy visszakaphatom a motoromat, de szerintem könnyen lehet, hogy nincs is nála, eladta vagy ilyesmi.
2017. márc. 24. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen motor? Se a nevét, se a cím3t nem tudod, akkor hogy adtad neki oda?
2017. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy szervizben dolgozott, oda vittem a motort. Az ő adatait azért nem tudom személyesen, mert a szervizen keresztül vittem oda a motort, mert akkor még ott dolgozott. Rá két hónapra onnan elment és akkor vitte magával a motort, hogy megjavítsa. Amikor a címét kérdeztem, mindig ködösített és sosem mondta meg.
2017. márc. 24. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!