Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy egy itteni kérdezőt, esetleg válaszolót lesittelnek egy adott dolog miatt?

Figyelt kérdés

Olvastam egy-két történetet és meglepődve csodálkoztam, hogy volt olyan kérdező az oldalon (nem is egy) aki egy feladott kérdéssel esetleg egy válasszal "bukott" le.

Mennyi annak az esélye, ha (pl) Béla feltesz egy illegális tartalmú kérdést, esetleg válaszol... hogy az oldal üzemeltetője feljelenti?



2017. márc. 24. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az illegális tartalmú kérdés?
2017. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az oldal üzemeltetője nem valószínű, hogy tenni fog feljelentést. Simán törlik a kérdést, esetleg bannolják a felhasználót. Kétlem, hogy sokat törődnének annak kiderítésével, hogy Béla igazat mond-e.

Ugyanis az oldalon leírt tartalmak egy jó része távol áll a valóságtól. Feltehetsz kérdés arról, hogy "hova ássam a hullát" vagy ilyesmi, de kétlem, hogy eljutna a rendőrségig.


Ha mégis, mert a modik épp jó passzban vannak, akkor is viszonylag hosszú az átfutás, amíg a felhasználó adatai a rendőrség kezébe juthat. Füvezés vagy torrentezés esetén pont szarnák telibe a dolgot. Ha pedofil dolgokkal kapcsolatos kérdést teszel fel, szintén nem tudják rádbizonyítani, hogy jogos, amíg nem ülnek le a géped elé körbenézni... Viszont ha pedofil tartalmakat küldesz levélben, az már lehet más tészta. Gyilkossággal kapcsolatos ügy meg.... hát nem tudom mennyire vennék komolyan.. elvileg minden bejelentéssel foglalkozniuk kell, és lehet ránéznének, hogy adott időben vag yhelyen történt-e valami.. ha passzol, akkor lehet lecsapnak rá. De mint írtam, nem valószínű, hogy eljutna a rendőrségig.


De írj konkértabb példát, hátha úgy elképzelhetőbb a dolog! :)

2017. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pro Patria ***** válasza:
100%

Szélsőséges példákban esetleg lehet ilyen:

[link]

Itt viszont ez több felületen történt egyszerre, a gyakorin is, és fb-n is témáztak.

2017. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amíg csak írogat, de semmilyen más bizonyítékot nem prezentál, addig kétlem, hogy bármi is történne.
2017. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Volt ilyen. Terrorcselekmény előkészületéért és pedofiliáért is ültettek már le egyéneket, akik itt kérdezgettek. IP cím alapján visszakereshető mindenki, tehát bár látszólag anoním az oldal, pár dologban nem árt vigyázni.
2017. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 2/5 Pedofília.



Nemrég volt egy kérdés, ahol a csókának üzenetet nem lehet már küldeni, és ebből adódóan jött a kérdés.



https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__rendorseg__8504033-..



Itt a kérdése.

2017. márc. 25. 23:27
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

ezt te honnan veszed?

2017. márc. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Újságban olvastam. Pl. pár hónapja is volt egy cikk, az origón vagy az indexen, amiben írták, hogy a csávó a gyakorikerdesek.hu oldalon folytatott kommunikációja alapján terrorcselekmény elkövetésével volt gyanusítható. Állítólag itt akart szerezni hozzá további embereket.
2017. márc. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!