Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Osztalytarsaim telefonon...

Osztalytarsaim telefonon zaklatnak. Ha feljelentem oket zsaruk mit tudnak csinalni az osztalytarsaimnak?

Figyelt kérdés
elegge idegesitet mar ez megy 1 ideje es mar szoltam rajuk kemenyebben is.. es csak folytatjak..tanacstalan vagyok..
2010. máj. 12. 13:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
"Ismeretlen számot" és "magántelefonszámot" nehéz letiltani...
2010. máj. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

13:49-esnek (én írtam a javítóintézetet), még válaszul:

azért mondtam, hogy "legföljebb" oda kerülhetnek. tehát, ha már van a rovásukon, ismerik más tetteiket is a rendőrségen, iskolában, stb. akkor oda is kerülhetnek.

ha csak zaklatnak, és még sosem csináltak ilyet, sem mást, akkor nem dugják őket sehová.

2010. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Symbianos telókhoz van egy pár progi amivel ki lehet szűrni a hívásokat. Én is ezt használom ezek ellen : ismeretlen szám, magán szám, telefonkönyvemben nem szereplő szám. Ilyenkor a hívónak foglaltat jelez a telója mintha beszélnél és a te telefonod meg se nyikkan, csak a progi listájából tudod meg, hogy volt hívásod. A progit Blacklist- nek hívják.
2010. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Főzős Laci ***** válasza:
Először is kérd meg a kedvesnek nem mondható oszt.társaidat,hogy hagyják abba.Ha nem,a zaklatást fel kellene venni v.milyen rögzítővel,mert ez bizonyíték.Ezután elmégy a szüleiddel az iskola igazgatóhoz egy maghallgatásra,és még aznap feljelentitek őket a Rendőrségen!Csak törvényesen!A gyerekek szüleinek lesz gondjuk,mert az a minimum,hogy kiteszik őket a suliból.
2010. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!