Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenthetem őt?

Feljelenthetem őt?

Figyelt kérdés
Ha egy idegen lányt, akit soha nem láttam személyesen, de 2 éven át kacérkodott velem facebookon, személyesen sosem találkoztunk, de amikor letiltott, ezért mert hogy én találkozni akartam vele, akkor ismerősimmel levelezgetett, szörnyű volt, mindig ujabb és ujabb facebookot, profilt csináltam, telefon stb hogy fejezze be, nem fejezte be, de feljelentettek vagyis igy ismeretlenül pedig nem is ismerem. Rabositottak, kihalgattak hazaengedtek, ez egy trauma volt számomra. 1 honap mulva kijött egy levél hogy megszüntetik a nyomozást átküldik az iratokat az ügyészségnek. Üygszégtől most jött ki egy levél, amiben az áll részben amit én mondtam el kihallgatáskor, illetve hogy elhalasztják ha 2 évig nemlépek ezzel az emberrel akit nem ismerek személyesen kapcsolatba. Na most szerintem aki kihalgatott félre értett, uyganis nem én kacérkodtam vele hanem ő vele. Facebookon beszélgettünk aztán telefonon 2 és fél éven át, majd találkozni akartam vele, ő nem akart valamiért többször kijelenttte végül ezért vesztünk össze, én továbbmentem, léptem, de aztán ráirt arra a barátaimre akiket személyesen ismerek. Ennek az embernek akivel én 2 évig beszélgettem élőben sosem láttam, képen sem facebookon, . Titkositott facebookja van, tehát azt se tudom megmondani hogy néz ki. tavaly nyáron leirta telon kompletten hogy milyen ruhában voltam hova mentem, ilyesztő volt. Mivel nicns róla kép, nem ismerem hogy néz ki, ezért feltételezhetem azt is hogy idejön leskelődni vagy akármi, de mivel nem tudom hogy néz ki, ezért nem tudom ki az.. Tehát mit lehet csinálni ilyen esetben? jelentsem fel én is őt? Ő látott engem képről is meg minden sőt cimemet is tudja. Én is az övét. Egyszer voltam már ott, de akkor nem láttam őt. De azt se tudom ha ki is nyomoznám hogy ki ő, akkor se tudnám mert nem tudom hogy néz ki, Annyit tudtam a 3 -4 év alatt kinyomozni hogy szőke a haja, állitólag. De a rendrőségtől is kérdezem, ezért minek kelett engem rabositani ? Meg zaklatásnak büncselekményenk elkönyvelni, mármint zaklatás miatt kihallgatni, ha egyszer azt se tudom hogy ki ez az ember lány, se képről nem láttam se sehol. Rágalmazott facebookon, betegnek nevezett, és még sorolhatnám.
2017. ápr. 10. 12:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Tényleg röhej az egész. Te letiltottad, ő ezen megsértődött és elmondta ezt más ismerőseidnek. De mivel te nem bírtad ezt elviselni ezért elkezdted zaklatni - amit persze tagadsz, mert több profilból irkálni és hívogatni valakit az nem zaklatás...


Úgysem fogod elismerni, lehet nem is annak élted meg, de kívülről akkor is olyan.

Kíváncsi lennék hogy tudod ettől majdnem elveszteni az állásásod, de gondolom olyan mondott ami simán felhasználható ellened és jogos is.


Végső soron saját magadat keverted bele egyre jobban egy ilyen hülyeségbe. Pont ezért kellene lezárnod magadban és nem újra elindítani ilyen felzaklató dolgokat. Feljelentheted, miért ne - a magyarok eleve ilyen feljelentgetős emberek, a bíróság sem fog meglepődni rajta, de nem lennék biztos abban hogy te úgy tudnád magad bemutatni mint egy ártatlan ember.

2017. ápr. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én ugy mondom meg a szüleim is, hogy ő 50 százalékban hibás én 50 százalékban. Legalább azt elérném hogy őt is rabositsák. Raboositás az nyilvántartást jelent és mindenki akit kihallgatnak gyanusitottként , akkor nyilvántartásba kell venni, legalábbis rendőrségen nekem ezt mondták, és hogy csak tapasztalja meg hogy miylen érzés ez. Mivel ős része mármint ő is bünős valamilyen szinten meg én is, Ő azért mert kacérkodott, rágalmazott, ismerősiemet zaklatta, én azért mert ezt nem tudtam elviselni és őt zalattam, de a legorsszabb az egészben se ő sse én nem ismerjük egymást személyesen, . tehát nem ismeria sezméyliségemet én sem az övét. Ha ismerném, megint más lenne a helyzet, de majd a biróságon hogy majd ő is meg én is megjelenünk bár nem hsizem hogy a biróság ilyennekkl foglalkozik, akkor odaáll ő is meg én is, szia x ideje dumálunk facebookon aztán háboruzunk facebookon végre találkozunk személyesen. Szüleim azt mondták, hogy bezséljük meg egymással sezmélyesen, na de ő nem akar összefutni, se velem se mással. ISmerősei sincsenek neki, . Senki,. De nekem ez volt az első és utolsó hogy netről szedett emberekkel csevegek. , 1 másodpercebn már tiltanom kelett mivel kamu névvel írt nekem, és tipikus az hogy nuku elérhetőség facebookon, semmi kép, üres megosztó fal, és stb. egyszóval üres a mai napiga facebookja, nem lehet megnézni kik az ismerősei, nem lehet, megnézni miylen iskolát végzett semmit le van rendesen titkosítva, .
2017. ápr. 10. 13:29
 23/33 anonim ***** válasza:
Ez a kérdező egy állat :D Milyen durva paranoid skizofréniája lehet. (+ maximum 8 osztály)
2017. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Más ismerőseimnek nem azt monda hogy letiltottam őt, hanem kompletten elkedzted velük bezsélgetni. Van egy ilyen beszélgetés. Szia irt az egyik simerősmnek: Szia Te vagy az (én nevemet írta) barátja? Tiltsd le őt mert nem nomrális, ha van kedved beszélgessünk, szivesen csevegeke emberekkel.

Tehát igy irt rá ismerősőmre. Ezek is megvannak, . persze hogy én meg felhuztam magam, mégis mit tehettem volan? hagytam volna ? Hogy az összes 338 ismerősőmre még akit én sem ismerek :D ráirjon?.. Bár azóta lehet már az összesre ráirt. persze hogy felhuztam magam ezen én .

2017. ápr. 10. 13:33
 25/33 A kérdező kommentje:
Aki azt irja állat vagyok. :D:D Jasvalom nézesd meg magad egy orvossal, bizonyitékok vannak erre, nem én találtam ki most.. Ne irjál légyszives több kommentet. Kimélj meg kérlek , köszi.
2017. ápr. 10. 13:34
 26/33 anonim ***** válasza:

Az egész világ hülye, csak te vagy helikopter...

(valóban rád férne egy alapos kutatás az agyad után...)

2017. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Érdekes :D Utolsó válaszoló : Annak akit én "zaklattam" neki uygan ez a baja, midnenkit utál az egész világot, csak ő a jó. és stb. Az a baj eleve nem értem miért irt rám, de ez már mind1.. Hiába mondom vagy írom, ha uygsem hiszitek el.Mindig a fiú a bünös a lány a szent. Már ha egyáltalán lány és nem valami idős bácsi a net tulso oldalán.
2017. ápr. 10. 18:48
 28/33 anonim ***** válasza:
Jézusom, te hány éves vagy? 14? Mert agyilag kb. annyi vagy :D
2017. ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Te meg 5 :D vagy még annyi sem hogy itt osztod az észt, nem is irok ide többé, csak felhuzom magam. Kötözködős ember vagy. Kötözködni mindenki szeret a másikkal. Kötözködjél akkor tovább, de én azért megteszm ennek az ügynek kapcsán a szükséges lépéseket feljelenettt mert hogy én zaklattam, de ő is, csak én még nem jelentettem fel.
2017. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Tegyed, ugyanígy körbe fognak röhögni, ha nagyon erőlködsz akkor még egy beutalót is nyersz a pszichiátriára.
2017. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!