Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrnek hány éves korig...

Joe2016 kérdése:

Rendőrnek hány éves korig lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

rendőr szeretnék lenni? de nem tudom hogy Lehetek még

az, 17 éves vagyok 7 osztályom van gondoltam hogy befejezem a iskolát Estivel



#iskola.befejezés
2017. ápr. 12. 12:12
 1/5 anonim válasza:
64%
Attól függ hogy milyen rendőr szeretnél lenni.
2017. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
nálad nem a korod a baj, hanem az, h érettségi kell. 17 évesen 7 osztály nem túl jól hangzik, ennyire nem kell lenézni a rendőröket.
2017. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
35%
Reméljük ezt te sem gondoltad komolyan. Még ahhoz is, hogy egy rendőr szakközépbe bejuss(2éves képzés, ez a legalacsonyabb iskola amivel rendőr lehetsz) min. egy érettségire szükséged van. Az NKE-ről meg szerintem ne is beszéljünk. Na most, az hogy 17évesen még az általánost sem fejezted be hát XD. Utcaseprőnél te sem leszel több, az egyszer biztos.
2017. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom érettségi kell ahhoz hogy Rendőr legyek ,azért tettem fel ezt kérdes hogy tudja hány éves kortól Lehet jelentkezni

Rendészeti szakközépiskola ,

2017. ápr. 17. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:
úgy rémlik 35 éves korig lehetett,de ezt kb 2-3 éve eltöröltek ,tehát akár 60 évesen is jelentkezhetsz ha tudod teljesíteni a feltételeket
2017. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!