Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú-lány "barátság"? Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány "barátság"? Meddig lehet engedni és mi fér bele? Mi az a pont, ami után már érdemes aggódni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a beszélgetés fér bele
2014. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Te meddig mész el egy baráttal? ha felteszel egy ilyen kérdést?
2014. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tök mindegy milyen nemű a másik ember. Mint barát?
2014. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

30 eves vagyok es ket legjobb baratnöim azok a lanyok, akikkel 4 illetve 5 evig együtt voltunk. Mind a mai napig rendszeresen talalkozunk es ugy erzem, kölcsönösen öszinte a baratsagunk minden hatso szandek nelkül. En boldog parkapcsolatban vagyok, exeimnekk mar gyerek is született. Egyiköjüknek a pasija egyenesen utal, habar meg alig valtott velem par szot, mert tulhaladja fantaziajat, hogy egyszerüen csak emberileg fontos mindkettönk szamara a baratsagunk. Megertettük es probalkozasunk ellenere felfogtuk, hogy kettönk között nem müködik a szerelem, de ez nem jeleni azt, hogy eletünk egy nagyon fontos szereplöjenek tarsasagarol le kelljen mondani. Tapasztalat alapjan teljesen csak igy müködhet a fiu-lany baratsag.


Van mas lany baratom is, köztük baratnöm legjobb baratnöje, aki nekem is dolgozik. Nagyon aranyos (es szep) lany, de vele es masokkal is megtartom azt az egy-ket lepesnyi tavolsagot, ami remelhetöleg nem ad teret bonyodalomnak. Szerintem, ha ket ellentetes nemü ember szimpatikus egymasnak, akkor akaratlanul is ott motoszkal az ismeretlen izgalmas varazsa. Ha viszont fajdalmasan megtanultatok, hogy ez nem megy es emellett viszont nincs harag, serelem, akkor ez szamomra legalabbis a legjobb kiindulasi alap egy altalaban közhelynek mondott de ritkan valoban müködö "maradjunk baratok"-nak.

2014. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még a kefe is belefér, de csak hátulról!
2014. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5 Egy barátságba soha.
2014. márc. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ami nem fér bele az a szex.


Aggódni meg a csók után kell.


Exszel tartani a baráti viszonyt meg olyan, mintha azt mondanák: meghalt a kutyád, de megtarthatod.

2014. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#7 A halott kutya hasonlat akkor allja meg a helyet, ha az erzelmek meg mindig a szerelem körül forognak.


Az szamomra peldaul nem ferne bele, ha ilyen erzelmekre utalo jeleket latnek. Akkor inkabb kilepek a masik eleteböl, hogy ne kinozzam. Ha viszont kölcsönösen tiszteljük egymast es közös multunk reven nagyon ertekes tanacsokat is tudunk adni egymasnak, amilyet olyan ember, aki nem volt "ugy" mellettem nem adhat, akkor ezzel mi a gond? Nagyon sokan pont ezek miatt a közhelyek miatt kapaszkodnak nem müködö parkapcsolatukba, mert rettegnek attol, hogy elveszitik a masikat, ha beismerik es levonjak a következmenyeket, hogy a szerelemnek mar csak a latszatat tartjak fent. Ennek persze feltetele, hogy mindket fel igy latja es a kapcsolat befejezese is az egymas iranti tiszteletet szem elött tartva törtenik.

2014. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

akivel nem működött, annál hibás is van


az nem barát.

2014. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez engem is nagyon érdekel, mert lett egy leány barátom és tartani akarok azért egy bizonyos távolságot.


Én úgy érzem az még beleférhet, hogy csináltok olyasmit, amit haverok szoktak: közös program, stb. DE csak addig, ameddig egyikőtöknek sincs párja, elkerülve a féltékenységet. Illetve ha valaki elkezd többet érezni, az jó ha szól a másiknak, hogy eddig és ne tovább, ha tudja, hogy ez egyoldalú.


Csóknál már lehet "aggódni".

2014. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!