Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha 0.1 alatt fújom ki a...

Ha 0.1 alatt fújom ki a szondát akkor is megbüntethet a rendőr?

Figyelt kérdés
Valahol hallottam, hogy ilyenkor nem bizonyítható az alkoholfogyasztás,mit tesz ilyenkor a rendőr ha nem írom alá a papírt?
2017. jún. 30. 19:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vervetel meg tarsai lesz, ha ugy dont a rendor. :) Utana az eloallitas meg tarsai koltsegei is a tied lesz, ha megis az jon ki, h marpedig te ittal. :) Betegseg is mutathat a szondanal olyat h ittal,hajol gondolom, de ezt utolag a vervetel bebizonyitja neked, szal a te erdeked is h szepen kovesd a rendori utasitasokat. Ha pedig vmi surgos dolgod lenne, akkor igazolast kerj a rendoroktol. Sztem ennyi kb. Ne szegulj elen a rendor utasitasainak mert jobban jarsz igy, sztem ez a lenyeg.
2017. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!