Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelentés, mit tesz majd a...

Feljelentés, mit tesz majd a rendőrség?

Figyelt kérdés

Eladtam az interneten számítástechnikai alkatrészeket, nálam hibátlanul működtek, egy komplett számítógép volt, az átadásnál nem lett kipróbálva, viszont az illető elszólta magát, hogy nem igazán ért hozzá.

Hazavitte, majd jópár óra múlva fenyegetve felhív, hogy vegyem vissza, mert nem mennek az alkatrészek. És még az ő alkatrészeit is elrontotta evvel.

Én csak néztem, követeli, hogy menjek el a lakhelyére(tőlem 80km), és csináljam meg neki, különben feljelent.

Mondtam neki, rendben van, jelentsen fel, nálam működtek.

A rendőrség ehhez mit fog szólni?

Pár ezer forintos tételek.



2017. júl. 12. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Adásvételi szerződés, vagy bármi volt? Mert ha nem, csak simán odaadta a pénzt te meg az alkatrészeket, akkor úgyse tudja bizonyítani, hogy tőled van. Főleg, ha pár ezer forintos tételről van szó.
2017. júl. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és miért kéne megcsinálnod neki? Szerelje be szépen magának. Ha nem tudja, hogy kell, akkor vigye szervízbe, vagy ne vásároljon ilyen helyen. + Ha valaki az interneten használt árucikket vesz, próbálja ki mielőtt fizet. Ja és ha nem ért hozzá az is benne van a pakliba, hogy ő rontotta el.
2017. júl. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Magát járatja le. Ha nincs adásvételi szerződés akkor nem tudja bizonyítani hogy tőled van. Interneten soha nem veszünk semmit kipróbálás előtt.
2017. júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség a pofájába röhög. Pici összegek, nem tudja bizonyítani, esélytelen az egész. Pattogjon csak ha nagyon akar.
2017. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk én is vettem rengeteg hibás, vagy annak vélt alkatrészt, és a többség olyan volt, hogy kiderült, inkompatibilitás, sokat állt, stb volt a hiba.

Az alaplapok a legviccesebbek, ha áll vagy 1 évet, utána kész tornaóra újra beüzemelni őket.

Addig csak sípol, brekeg, se kép se hang, már ott van vele az ember, kivágja az ablakon.

Végülis visszavehetném, ha normálisan szólított volna meg, segítettem volna neki.

Bár így is gondolkodom rajta, nem akarok kiszúrni senkivel.

2017. júl. 12. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem 6 éve akartak feljelenteni egy 1000ft-os telefon előlap miatt. Sok sikert kívántam neki, és azóta is várom az idézést :D
2017. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy van körbe fogják röhögni az illetőt, mert ilyennel ők nem foglalkoznak.
2017. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!