Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az milyen fajta rendőr, aki...

Az milyen fajta rendőr, aki pl. focimeccsen a huligánokkal verekszik? Hogy tudok olyan lenni?

Figyelt kérdés
Ha jelentkezek az RTK-ra,ott melyik szakra?Gondolom nem a közlekedésrendész vagy a közrendőr megy ilyen helyekre,vagy tüntetésekre verekedni

2017. júl. 18. 15:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ne okoskodj,39%-os..Nem az a célom,hogy legálisan verekedjek.
2017. júl. 19. 13:58
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor mi? Menj el rohamrendőrnek, de mindenféle tüntetésre téged fognak majd kivezényelni. Akárki van kormányon, és akárki is tüntet, téged vezényelnek ki majd ellenük. Értem én, hogy igazságot akarsz tenni, de vajon így tényleg sikerül majd igazságot tenned? Mindenesetre elmehetsz, hiszen minden tüntetésen vannak, akik csak tombolni akarnak. ha te ezeket mint rendőr, legális keretek között le akarod állítani, akkor menj el rohamrendőrnek. kapsz majd rohamsisakot, meg átlátszó védőpajzsot, és gumibotot. De ha ilyennek elmész, akkor ott a legdurvább helyzetekbe is ki kell mennetek, és rendet kell tegyél! És ott nem mondhatod azt, hogy mégsem, mert neked az a munkád, akkor neked ott rendet kell tenned!
2017. júl. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Akkor is, ha azok ellen tüntetnek, akiket pl. te is leváltanál szívesen! Bár talán így kevesebb kárt okoznak a tüntetők. Még annyi, hogy ne legyél büntetett előéletű, és törekedj is erre!
2017. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jelentkezz a határvadász képzésre...
2017. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

#12,de ez még mindig sokkal jobb,mint katonának lenni,akinek a gyilkolás a feladata.Meg nem az ártatlan embereket kell lőni vízágyúval,hanem akik nem tudják,hol a helyük

Tudom,van ez a határvadáaz képzés,de én tiszt akarok lenni.Nem egy pár hónapos kiképzést akarok.

2017. júl. 19. 18:35
 16/18 anonim ***** válasza:

[link]


Találsz egy .zip filet, ott van minden, amit tudni szeretnél.

2017. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor közszolgálati..
2017. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Elmehetsz tisztnek, de ez nem követelmény.

A meccseken, tüntetéseken a KR-es rendőrök vannak kint.

[link]

2017. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!