Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni ez ugyben?

Mit lehet tenni ez ugyben?

Figyelt kérdés

Neten neztem, hogy elado egy uzlet.targyaltam neten az eladoval,1 het utan. Nem is talalkoztunk holnapra megbeszltek egy idopontot ugyved stb. Atvetelrol,de en megsem neztem meg semmi, igent mondtam holnap ott leszek, de aztan utolag lehet megsem.

Es akkor.nekil ez par szaz ezer forintbs kerult megszervezni stb taegyaloternet, es ha en nem.megyek el, nem lattam meg az uzletrol a papirokat sem, elotte meg nem talalkoztunk, akkor nekem kell kifizetnem. Ha nem fizetem ki akkor meg beperelnek megtevesztesert, jogilag ez lehetseges?


2017. aug. 10. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetőség szerint többet ne csinálj ilyet, mert ezért tényleg perelhetnek téged! Én nekem is tele van a hócipőm az ilyen emberekkel, akiknek egy szavát sem lehet elhinni. Hányszor volt az, hogy elhívtam sörözni és kiderült, hogy csak azért nem jött, mert "elaludt". Ha neked ez jó szórakozás, hogy kibújsz a kötelesség alól, csak gratulálni tudok és ne mások idejét fecséreld, mert lusta tetű vagy! Ha nem igaz rád amiket leírtam, bocsánat.
2017. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!