Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem büntetik meg a...

Miért nem büntetik meg a rossszlányok.hu oldalon hirdetőket?

Figyelt kérdés

Az oldal szexpartner kereső oldalnak van feltüntetve, de mindenki tudja, hogy fizetni kell minden hirdetőnél, ha a szolgáltatásukat igénybe akarják venni.

Miért nézik végig ölbe tett kézzel, hogy ki tudja mennyi ideig hirdetik ott magukat egyesek, a sok pénz után nem adóznak semmit (számlaképesség nyilván nuku), majd miután megszedték magukat, elmennek külföldre vagy akárhova? Míg a becsületes adózó a munkájából keresett pénz felét fizetheti a NAV-nak.

Miért nézik ölbe tett kézzel, hogy egyesek nem kis összegeket keresnek meg illegálisan, és egyébként is illegális tevékenységgel? Közben pedig a kisebb pénzt keresőket jól megadóztatják?


2017. aug. 11. 14:54
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

A kuncsaftokat megbüntetnék? Őket aztán tényleg nehezebb lenne már megtalálni, hacsak a telefonszámaik nincsenek benne a "szolgáltató" telefonjában. De ha megbüntetnék, hát megbüntetnék, viszont azt írta valaki, nem illegális a prostitúció, azaz prostituált szolgáltatását igénybe venni, de ehhez nem értek.


De mit olyan nehéz ezen bizonyítani? Felhívják, információt kérnek, rákérdeznek, kér-e számlát, kész is. Ezt megcsinálják több hirdetővel. Milyen alapon nem kell nekik adód fizetni az után, hogy óránként 10ezer (vagy mennyi) pénzt keresnek, másnak meg miért kell az után, hogy óránként pl. 500-3000Ft-ot keres?


Vagy pedig felhívják, egyeztetnek időpontot, megbeszéli a "kuncsaft", hogy csak egy beszélgetés erejéig szeretne vele tölteni egy órát, és a végén kiderül, van-e számla. (Vagy csak ott helyben árulja el, hogy nem kér semmit, csak ott szeretne lenni egy órát beszélgetni.) A végén meg nincs számla, nem fizetnek neki. És akkor megjelenik a kidobólegény, kidobja a rendőrt, na abból lenne csak büntetés!

Ha annyira nem bizonyít semmit az az egy ottlét, akkor menjenek el a hirdetőhöz egymástól függetlenül hárman. Vagy mennyi kéne, ötven?


Ezen mit olyan nagyon nehéz bizonyítani?

2017. aug. 14. 20:21
 32/46 A kérdező kommentje:
Vagy mondjuk egy pszichológus vagy orvos magánrendelésére elmegy egy ellenőr, akkor az mivel bizonyítja, hogy nem csak neki nem adott számlát, hanem egyetlen betegnek sem? Mert ilyen alapon senkit nem lehet ellenőrizni és semmit nem lehet bizonyítani.
2017. aug. 14. 20:25
 33/46 anonim ***** válasza:

Hallottal mar aumz utcan levo prostikrol? Atadja,neki a penzt, van ra tobb rendor is tanunak, de megis annyi, h beviszik,adnak neki vni birsagot, legfeljeb bezarjak utana megy folytatni. Szted ezeknek ugy altalaban van elete,ha ebbol elnek meg? Lehet, h jol keresnek de sajnalnod kene a penzuk ellenere is.

Egyebkent mennek lakasra nagyfejek is, ami vicces lenne ha elkapnak oket :D

2017. aug. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

Hogy mennyire van életük, más kérdés, el lehet ezeken is gondolkozni nyilván. Nem tudom, mennyire kell mindet sajnálni, talán mindegyik más okból csinálja, talán nem is mind a megélhetésért, nem akarok általánosítani. Hogy testileg-lelkileg, később a párkapcsolatukra, családalapításra, stb. hogyan hat ez, megint más kérdés.

Ha utcán rajtakapnak valakit, megbírságolják, az pont jó. Hátha legközelebb jobban meggondolja.


De még mindig ott a kérdés, hogy nekem miért kell pl. 20ezer forint jövedelem után majdnem a felét adóként befizetnem, és még nekem vacakolnom a bevallással, nekik meg havi 200ezer/egymillió/ki tudja mennyi után miért nem. Ennyivel benyújthatnék kérelmet, hogy mentesítsenek engem az adózás alól. Jogosan várnám el, hogy nekem engedjék el az EHO, EÜ hozzájárulást, stb.-t, és azokkal fizettessék helyettem, akiknek nagyobb a jövedelmük.


Jó lenne már csinálni is valamit, mert 20 éve is az volt a probléma, hogy a nagy bevétel után alig kell adózni, a kisembereket pedig megadóztatják.


Olvasgattam az oldalt, miket írnak ott beszámolókat és hasonlókat. Nem akarom mondani, hogy elítélem azokat, akik igénybe vesznek ilyeneket, de én nem engedném idegen nőnek, hogy olyanokat csináljon velem vagy mi egymással, amikért ők még fizetnek is. A lényeg, azért nem kis pénzeket kérnek el, és még így se biztos, hogy a szolgáltatás is annyira tökéletes. Vannak a hirdető által elfogadott és nem elfogadott vélemények is róluk. A nem elfogadott vélemény is lehet teljesen igaz, de ahhoz már többet kell kattintani, hogy el tudja olvasni az ember, mert nem a hirdetők adatlapján van. Szóval a hirdető gondol egyet, hm, ez a vélemény tök pozitív, elfogadom, hadd olvassa mindenki, de a másik vélemény lehúz engem, azt nem fogadom el, azt ne tudják olvasni egykönnyen. (Jó, ha valaki egyáltalán tud róla, hogy több kattintással a nem elfogadott vélemény is olvasható.) Aki elmegy igénybe venni a hirdetők szolgáltatásait, teljesen ki van szolgáltatva a hirdetőknek!!! Nyilván az elején kell fizetni, és még csak meg sem gondolhatja magát az ember valószínűleg, mert ki tudja, milyen gorillával találja szembe magát akkor a látogató! Teljesen bizonyíthatatlanul kirakhatja egyből fizetés után a hirdető a látogatót, amit nem fog tudni bizonyítani. Ha olyan kedve van a hirdetőnek, beállítja, hogy ne lehessen véleményt írni róla.

Ez a rendszer teljesen úgy van megcsinálva, hogy a hirdető azt csináljon, amit akar, a látogató csak a szerencsében bízhat. Figyeljétek meg, csak pozitív véleményeket lehet olvasni a hirdetőknél, a negatív vélemény nem oda kerül! Ahogy a negatív véleményeket olvastam, voltak ott érdekes dolgok, hiszen megtehetnek bármit, reklamációnak nincs helye. Nem mintha az oda járókat akarnám védeni, csak hát ez ilyen.

Jobb helyeken, ha fizet az ember egy rakat pénzt, kifogástalan szolgáltatást várhat el, itt meg lesz, ami lesz. Ez az egész oldal egy fekete biznisz, csak észre kéne venni és be kéne zárni az egészet!!!


Más kérdés, hogy akik igénybe veszik a szolgáltatásaikat a hölgyeknek, azoknak is eleve lehetőséget kéne adni egy jobb életre, hogy a szükségeik betöltéséhez ne ilyenre kelljen folyamodniuk. Ami megint nem lenne egyszerű.

2017. aug. 18. 12:55
 35/46 anonim ***** válasza:
Elmesz a fodraszhoz, vagy bmilyen mas szolgaltatohoz ott sincs az h most nem fizetek mert nekem nem jon be ez a frizura. Tobbet nem mesz oda es kesz.
2017. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

"Elmesz a fodraszhoz, vagy bmilyen mas szolgaltatohoz ott sincs az h most nem fizetek mert nekem nem jon be ez a frizura. Tobbet nem mesz oda es kesz."


Ahogy a kérdező is irta, előfordul, hogy ezek a prostik, vagy ki a francok nem nyújtanak semmiféle szolgáltatást, és úgy veszik el a pénzt. Szerinted ehhez is joguk van? Csak azért, mert a kuncsaft átlépi a lakásuk küszöbét önmagában már azért fizetnie kell?...

2017. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Igazából bármit megtehetnek azok a prostik. Elkérik a pénzt és elküldenek, tegyük fel. Mit lehet tenni? Semmit. Tanú nincs rá, számla nincs, semmi nincs. Bejelentést se lehet tenni, semmit. Ő meg mindent letagad utána.

Csak szeretném felhívni erre is a figyelmet, hogy ébresztő! Aki ki akarja próbálni vagy járni akar hozzájuk, ne tegye, mert ilyen is benne van!

Sőt! Még az is lehet akár, hogy maga a rosszlányok oldal direkt ilyen céllal beszél össze hölgyekkel, amit persze ők is tagadnának, akár igaz, akár nem. Az egész egy illegális maffia, csak álcázva van szextárskeresőnek, senki nem foglalkozik velük. Sose lehet tudni, mi megy a háttérben. Talán az se véletlen, hogy a hölgyek döntik el, elfogadják-e az értékelést. Ezt simán meg tudnák ők csinálni, és senkinek nem tűnne fel. Például olyanokkal, akiknél nem lehet értékelést írni.


Érdemes lenne ezeken elgondolkozni kicsit. Bár engem még mindig az adózatlan jövedelem zavar, adót másoknak (alacsonyabb jövedelműeknek) fizetniük kell, nekik nem, és senki nem foglalkozik vele.

Nem furcsa ez egy picit?

2017. aug. 19. 19:48
 38/46 anonim ***** válasza:
Nincs joguk ehhez, de manapsag az oldal olyan siman kirakja az ilyen tagokat akik atvernek h csak na. Egyebkent ilyet meg nem hallottam, masreszt meg tok hulye aki igy a semmiert lerakja a penzt es nem csinalhat vele semmit. Hol talaltatok ilyen prostit?
2017. aug. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Megnyugtatok mindenkit h ilyet h semmit nem nyujtanak, na ilyen nincs. Ha nagyon olcso akkor gyanus, ha nagyon draga akkor meg kenyes lesz, ennyi. Nem lesz baj, megbizhatoak az oldalak, beszamolok sokkal jobb.
2017. aug. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

38-39. Ne haragudj, de valótlan dolgokat beszélsz.

Ahogy írtam, simán megteheti, hogy elkéri előre a pénzt, amikor belépsz, majd utána kirakhat. Nem tudod bizonyítani, utólag fel se jelentheted, semmit nem tudsz csinálni. Mégis hogyan jelentenéd fel? "K****nál voltam, fizettem neki és kirakott. Ja, és bizonyítani nem tudom." Ne viccelj már! És bármelyik megteheti. Ha meg te kezdesz el balhézni, mert ki akar rakni, akkor is még te leszel a hibás, hogy mikkel vádolod őt, ha mások is hallják, ha esetleg fenyegetőzöl. Még te lennél az, aki zsarolod őt.

Akár az oldal üzemeltetői is eljátszhatják ezt, ha van köztük nő.


Meg kéne érteni, hogy egy maffia, ami ott van. Már ha csak önmagában az adózás alól kibújást nézzük, az is elég ok lenne. De ezen kívül is gyakorlatilag olyan dolgokat is tehetnek, amikre elsőre nem is gondol az ember. Mert 100%-osan nem zárható ki!


Az oldal mégis hogyan rakná ki az ilyen tagokat? Ahhoz bizonyítani is kéne, hogy mi történt. Ezt végképp nehéz lenne bizonyítani, míg azt, hogy számlaképesek-e, éppen le lehetne ellenőrizni. NAV-osok mennek mindenhova, ellenőrzik, mi folyik, mehetnének az oldal hirdetőihez is. De természetesen nem vennék igénybe a szolgáltatásaikat, csak előre fizetés után kérnék a számlát.


Szerintem valamit nagyon félreértettél most.

2017. aug. 20. 22:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!