Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért ilyen parasztok a rendőrök?

Miért ilyen parasztok a rendőrök?

Figyelt kérdés

A minap búcsúban voltam egy faluban és vettem egy zacskó popcornt. A végét már nem tudtam megenni ezért odamentem az út szélén álló rendőrautóhoz, amiben 2 rendőr ült. Megkérdeztem tőlük: "Jó estét!Megkínálhatom önöket egy kis kukoricával?" Válasz: "Menjen a dolgára rendben?!?!"

Én meg magamba mondtam utána hogy bocs b.meg hogy normális akartam lenni te farok. Hogy lehetnek ilyen taplók hogy még a jószándékú embereket is szinte elküldolik a francba?


2017. aug. 16. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Minek mentél oda kötekedni? Ha te nem vagy bunkò, ők sem azok. Nekem eddig bejött ez. Te is pròbáld ki! (Igen, random oda menni rendőrökhöz nem vèszhelyzet miatt, az bizony bunkòsàg!)
2017. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

Képzeld magadat az ő helyükbe.

Mire gondolnál, mivel van megszórva a kukorica?

a./ hashajtóval

b./ patkányméreggel

c./ búgatóporral

2017. aug. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Zápor 3.0 ***** válasza:
100%
Szerintem ha kijönnék a moziból, és a megmaradt popcornt kínálnám random idegeneknek az utcán, hasonló választ kapnék. Úgyhogy szerintem teljesen felesleges a rendőröket parasztozni.
2017. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Örülhetsz, hogy túlélted!
2017. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 adan21 válasza:

azt kell mondanom hogy lehet volna normálissan mondaniuk

de igazuk van a többieknek

2017. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Inkább örülhetsz hogy ennyivel megúsztad. Simán letartóztathattak volna hivatalos személy elleni súlyos testi sértés kísérlete miatt, mert lehet hogy patkányméreggel szórtad meg pl. Cca. 3-5 évig terjedő szabadságvesztés. Rendőrt olyan nagy ívben el kell kerülni, amennyire csak tudod.
2017. aug. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%

7-es, te nagyon ostoba vagy.

Súlyos testi sértés kísérlete akkor valósulna meg, ha TÉNYLEG patkányméreg lett volna a popcornban. Az, hogy TALÁN van benne, az nem ok arra sem, hogy bevigyék a rendőrök, arra meg pláne nem, hogy bíróság börtönbüntetést szabjon ki.

Egyébként ha előttük eszik belőle, akkor elég egyértelmű, hogy olyan nagyon ártalmas dolog nem lehet benne.

Szerintem is bunkók voltak a rendőrök. Ha bármi miatt nem akarták elfogadni (lehet, hogy a szabályzatuk is tiltja), akkor is mondhatták volna ezt udvariasabban.

2017. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Zápor 3.0 ***** válasza:

Hát ilyenről még nem hallottam, hogy hivatalos személy sérelmére elkövetett súlyos testi sértés.


Meg olyanról se, hogy valakit csak úgy letartóztatnak egy kitalált bűncselekmény miatt, mert popcornnal kínálta meg a rendőröket.


De biztos így van...

2017. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Zápor 3.0 ***** válasza:
Azért ne legyünk már ennyire mimóza lelkűek, ez a "menjen a dolgára" nem volt olyan mérhetetlenül bunkó kijelentés, még ha valóban mondhatták is volna udvariasabban
2017. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 árokpart ***** válasza:
19%
Szerintem kamu a sztori és nem is életszerű. A mai középkorú és fiatal járőrsrácoknak és lányoknak nem ez a szava járásuk. Ez a szóhasználat úgy talán a 70-es évek hát közepi talán. Úgy értem, hogy általában foglalkozástól is függetlenül messze nem olyan merev és távolságtartó az új generáció mint régen. Sőt talán a mai világban van a legközvetlenebb társadalmi érintkezés az élet minden területén.
2017. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!