Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért ilyen parasztok a rendőrök?

Miért ilyen parasztok a rendőrök?

Figyelt kérdés

A minap búcsúban voltam egy faluban és vettem egy zacskó popcornt. A végét már nem tudtam megenni ezért odamentem az út szélén álló rendőrautóhoz, amiben 2 rendőr ült. Megkérdeztem tőlük: "Jó estét!Megkínálhatom önöket egy kis kukoricával?" Válasz: "Menjen a dolgára rendben?!?!"

Én meg magamba mondtam utána hogy bocs b.meg hogy normális akartam lenni te farok. Hogy lehetnek ilyen taplók hogy még a jószándékú embereket is szinte elküldolik a francba?


2017. aug. 16. 20:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor ne hidd el. Például máskor is előfordult már hogy utcán fánkot ettem és az utolsó pár darabot már nem kértem. Megkínáltam egy biciklist vele, megköszönte és elutasította mosolyogva. Lehet így is, nem muszáj az embert elküldeni a francba.
2017. aug. 16. 22:52
 12/16 anonim ***** válasza:
Ritka egy pofátlan bunkó vagy te.
2017. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, te egy rendes ember vagy! Megtanultad azt amit sokan nem: Nem szabad pazarolni!

Ezen kívül mást kínáltál volna meg vele, ami szintén kedves gesztus! Kérdező! maradj is ilyen! ha sok ember el is keserít, ne hagyd, hogy a bánat lehúzzon, te maradj ilyen! Viszont egy tanács: Olyan ételből ne adj senkinek, amiből már ettél. Oké, barátnak meg családtagnak rendben, ha nem vagy beteg. De idegennek ne! Automatikusan el fogja utasítani, ha látja, hogy már beleettek. Ilyen az emberi pszichológia, és nincs is ezzel baj! Ha már nem kéred azt a kis darabot, inkább szépen lassacskán eszegesd meg :) És akkor nem vész kárba.

2017. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

És akkor mi van?


Nekik valszeg tiltja a szabályzat hogy szolgálatban lepacsizzanak azokkal akik velük szeretnének kukoricázni.


Ennyi történt nem több :)))

2017. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem, hogy azt a fánkot amit odakínáltam, azt még nem kezdtem meg. (tehát többet ettem, az utolsó párat már nem kértem és még nem kezdtem bele)
2017. aug. 19. 22:51
 16/16 A kérdező kommentje:
#12 Azért vagyok bunkó, mert megkínálok másokat, ahelyett hogy kidobom a kaját? Engem anyám arra tanított ,hogy ételt ne dobjak ki (nyilván csak ha megromlott). Itt nem azzal van a bajom,hogy elutasította, hanem azzal AHOGY. Azzal semmi gondom nincs, ha azt mondja köszönöm, nem kérem.
2017. aug. 19. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!