Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Feljelenteték a baratnőmet...

MoniLukacs kérdése:

Feljelenteték a baratnőmet szexuális molesztálás miatt de bizonyiték nincs rá igy ki hallgatás után előzetesbe zárhatják?

Figyelt kérdés
feljelenteték a csajomat az ex csaja azal hogy a 14éves lányát molesztálta 5hónappal ezelőt de bizonyitek nincs rá azt szeretném kérdezni hogy ienkor a rendőrség kihallgassa de lezárhatja előzetesbe?
2017. szept. 16. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hónap kérdése :D


Ilyen esetben általában elég, ha a lány azt vallja, hogy molesztálta.

2017. szept. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Le hát.
2017. szept. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Előzetes letartóztatásba akkor zárják, ha tartani lehet a szökés veszéylétől, a bizonyítékok megsemmisítésétő, tanúk befolyásolásától, vagy újabb bűncselekmény elkövetésétől.

2017. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Még egy palotapincsi szukát meg a halott nagymamát hiányolok a történetből, úgy lenne igazán kerek a sztori.

(Amúgy ha már kihalgassa, akkor miért nem lezárhassa? Legyünk következetesek.)

2017. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
" csajomat az ex csaja azal hogy a 14éves lányát molesztálta" Ti ilyen LB csoport vagytok?
2017. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#5: Biztos, hogy cigányok. Primitív, helyesírás tudatlanok. A leszbikusságon meg molesztáláson már meg sem lepődök. Mert ugye ez a faj az, akik már 10 évesen szülnek...


Na lesz majd nemulass, ha a Jobbik nyeri a választásokat jövőre!!

2017. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy nem írtam helyessen de siettem .2017.09.20adikán lesz a kihallgatása igen leszbikus vagyok én is és a barátnőm is ... a barátnőm 29-éves az a lány aki magára fogta az anya véget az 14 de a lány az apjának elmondta hogy az anya üti hogy valjon a baratnőmre nos féltem egy kicsit a barátnőmet mert még sosem volt ilyen esetben én 23-eves vagyok és nincs gyerekem.. nekiek nincs bizonyitékuk mivel azt állítják 5hónappal ezelőt történt ...a barátnőmnek van olyan hogy fb-on olyanokat írkált hogy adjam neki vissza mert ha nem megöli magát meg gogy 12-év nem kevés idő aztán a lány olyat írt hogy a Brigi ezt megbánya nagyon amiért az anyát elhagyta meg.. hangfelvételünk is van hogy fenyeget a nő minket hogy ne menyünk kecskemétre mert megölnek minket aztán arról is van felvételem hogy a lánynak az apja mondja a barátnőmnek telefonon hogy a lány elmonta neki hogy az anya kényszerítette hogy jelentse fel ... szeríntetek ez már jó bizonyíték nekűnk és szeríntetek lesz eből bíróság ????????
2017. szept. 17. 09:06
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Megszűnt a Mónika Show, most itt folytatjátok gyakori kérdéseken?
2017. szept. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most mér kell lefikázni a másikat ha egyszer kerdezek atól nem kell lefikázni ......
2017. szept. 17. 10:13
 10/10 anonim válasza:

Nekem egy olyan ügyben ahol 4-12 évig terjedő lehet az itélet, nem vették figyelembe a tárgyaló teremben a videó felvételt amelyet a kiskorú gyermekem készített véletlenül a bántalmazás alatt. Mondván az exem aki nem egyezett bele hogy kép és hang rögzítés készüljön arról amikor az eset történt. Hozzá kell tennem hogy a gyermekem bőven 6 év alatti és youtubon nézett előtte mesét tehát ténylegesen véletlenül csinálta a felvételt ami igaz videó, de csak hangot rögzitett vele. Amin hallható ahogyan engem és a gyermekemet is bántalmazza!

Szoval arra amit hangrögzitővel vettetek fel. készülj fel hogy semmire sem mentek,mert nem veszik figyelembe

2017. nov. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!