Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi az ami már molesztálásnak...

Mi az ami már molesztálásnak számít? (Gyerek esetén)

Figyelt kérdés
Hol húzható meg az alsó határa? Tehát mi az ami már molesztálásnak mondható?

2017. márc. 19. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Én úgy fogalmaznám meg, hogy olyan zaklatás ami a zaklatónak szexuális kielégülést okoz.


Pl ha simogatom a hugomat az nem molesztálás, de ha simogatok egy ismeretlen csajt azért mert az izgat engem az már az.


Szóval szerintem a 'molesztálásnak' inkább lélektani határai vannak mint fizikai határai.


Vagy ha egy anyuka megpuszilja a gyereke hasát az nem molesztálás. De ha más gyerekét puszilgatja az már az.

2017. márc. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Vagy egy másik példa. A kedves szomszéd bácsi az ölébe ülteti a szomszéd kisfiát mert 20 éve szomszédok, a bácsinak nincs unokája és tényleg "szereti" a gyereket az nem molesztálás.


Ha egy pedo ülteti az ölébe mert az neki kielégülés az már egyértelmű molesztálás.


Pedig ugyan az a szitu.

2017. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alain Delon ***** válasza:
71%
Amit a gyerek nem akar és nem esik neki jól. Egyszer pont tanúja voltam, mikor rendőrt hívtak egy ilyen "simogatóhoz". A rendőr megkérdezte a "simogatótól", hogy akarta a gyerek, hogy megsimogassa? Ő meg azt mondta, hogy nem. Erre azt mondta neki a rendőr, hogy "Miért nem otthon anyukádat simogatod?". A srác azzal mentegetőzött, hogy ismeri a gyereket, de a rendőr azt mondta neki, hogy akkor sem simogathatja, ha nem akarja. Hogy a gyerek hova lett közben, nem tudom, mert én csak úgy keveredtem valahogy a helyszínre.
2017. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Akkor az már gyakorlatilag molesztálásnak számít, ha tesi órán a mérésen az akaratom, és az ellenzésem ellenére a tesitanárom megbökdösött, és a száját lassan végighúzta a karomon?(Gusztustalannak éreztem, és majdnem el is sírtam magam. Anyumnak csak azt mertem elmondani, hogy bökdösött mert szégyenlem magam, hogy nem mertem semmit se tenni, csak megpróbáltam elhúzódni, de nem engedte.)Miután vége volt a tesiórának alaposan lemostam a karomat az öltözőben vízzel, és szappannal, de még így is érzem a karomon, és próbálom elfelejteni, de nem megy. :(
2023. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as: Tegezni viszont a rendőrnek sem volt joga!
2023. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!