Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tennétek akkor ha egy...

Mit tennétek akkor ha egy épületben fogva tartanának 2 gyereket és nem lenne nálatok telefon?

Figyelt kérdés
Nem lenne nálad semmi olyan eszköz amivel értesíthetnéd a rendőrséget, és nem is tudsz segítséget hívni mert nincs a közelben senki és nagyon messzire kell gyalogolnod hogy segítséget kérj. Viszont ha bemész a bűncselekmény(ek) helyszínére és megérkezik a rendőrség könnyen lehet hogy téged is elkapnak...

2017. szept. 20. 06:31
1 2
 11/11 anonim válasza:
Először is ...tegyük fel, hogy az erdő közepén van az az épület...és ha az épületben nincs semmi kütyü akkor valószínűleg a környéken keresnék valami olyat amivel kilehetne nyitni a zárat és persze figyelném az ember rablókat hogy merre vannak/mikor jönnek vissza. Ha nem sikerülne kinyitni a zárat akkor valószínűleg (mert messze van a város/falu) keresnék egy utat ahol járnak autók..vagy egy tanyát kérnék egy telefont és hívnám a rendőrséget. Szerintem akkor se lenne semmi baj ha a rendőrök a bűncselekmények helyszínén találnak, mert nem csináltam semmi olyat. Meg ott vannak a gyerekek (akik el vannak rabolva)akiket próbáltam kiszabadítani azok tanúskodnának mellettem, hogy segíteni akartam nekik kiszabadulni.
2017. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!