Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elképzelhető-e, hihető-e a...

Elképzelhető-e, hihető-e a bulvárhír majdnem vak kisfia rokkant-kártyájával "visszaélő" apa lelki megkínzásáról, őrizetbevételéről, fogvatartásáról és bűnügyi nyilvántartásba vételéről?

Figyelt kérdés

#rendőri-brutalitás
2017. nov. 10. 18:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
És képzeld el, milyen lehet majd a 3.1-es verzió?
2017. nov. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Zápor 3.0 ***** válasza:

Na, most hogy kicsit talán lenyugodtak a kedélyek, fussunk neki még egyszer. Sajnos nem a legjobb irányba ment a beszélgetés, amiért én is hibás vagyok, sajnos elég vastagon. Igen, cinikus voltam, néha talán személyeskedésbe is átcsaptam, ezért elnézést kérek mindenkitől, akit érintett!


Nyilván felesleges lenne elkezdenem bizonygatni, hogy egyébként nem ilyen vagyok, a munkámat meg főleg nem minősítik az itt kifogásolható megnyilvánulásaim. Csak vannak dolgok, amik ilyen rossz reakciót váltanak ki, ami jelen esetben nem is kimondottan nektek szólt, hanem a megjelent cikkek stílusának, amik szúrták a "zsaru szemem". Na de mindegy is. :) Ezekről egyébként nagyon szívesen beszélgetek nyugodtabb körülmények között.


Viszont azt higyjétek el nekem, hogy tényleg nem azért vagyok itt, hogy bárkit is szándékosan hecceljek, vagy feszültséget szítsak. Bármily meglepő, segíteni vagyok itt, illetve - ha igény van rá - olykor "zsaru szemmel" is megvilágítsak dolgokat. Csak vannak - általam erőteljesen igazságtalannak tartott - dolgok, amik ki tudnak akasztani, akárcsak titeket egy "cinikus és fellengzős rendőr", hogy az egyéb jelzőket már ne is említsem. :)


Na szóval elnézést még egyszer, remélhetőleg legközelebb konstruktívabbra sikerül!


Üdv!

2017. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Szerencsi Viktória ***** válasza:
59%

Jogszerű? Egészen biztosan.

Emberséges? Ha úgy történt, ahogy leírták, nem.


Túlkapás? Mivel jogszerű az eljárás, nem volt.


A bulvár amúgy szereti nagyon kiszínezni a dolgokat, úgyhogy fenntartással fogadom a történetet, mindenesetre, ha az apa tényleg a gyerekére várt, azért az incidens elkerülhető lett volna. Szerintem.

Elég egy telefon (távolabbról), hogy "siessetek, rendőrök vannak a kocsinál"


Viszont, ha nem jogszerűen használta a kártyát, az gáz.Bár ezért ritkán állítanak elő valakit, meg lehet magyarázni, ha egyébként a helyszín közelében van a jogosult.


A legjobb viszont tisztában lenni a jogosultsággal, és annak megfelelően használni. Ha a gyerek teszem azt, oviba megy, akkor az ovihoz legközelebb levő szabad mozgássérült parkolót használni, nem a három utcával arrébb levő üzletét.

2017. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Így van, másnak a MÁK kártyáját sem lehet használni. Gondolom most ki van adva, hogy minden ilyen "kis" dologból ügyet kell csinálni, mivel elharapódzott a jelenség. A bulvár meg igen... :D Alapból gyök 2-t kell vonni belőle.
2018. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!