Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Beidéztek tanúként egy ügyben,...

Beidéztek tanúként egy ügyben, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy levelet a rendőrségtől, hogy beidéztek tanúként egy bűnügyben, sima rendőrségi tanúkihallgatás lesz, szóval nem bírósági. Valami Facebook feltörés volt még 1 éve vagy nem tudom de egyáltalán nem tudok semmiről sem, sőt nem is hallottam ilyenről, és nem is tudom miért idéztek be.


Viszont én rendőrnek tanulok, és majd annak szeretnék végezni. Ha tanúként kihallgatnak a rendőrségen akkor mire számítsak? Pl. tanúkihallgatáson lehet a tanúból gyanúsított, vagy ha nem tudok semmit akkor mi történik?


Előre is köszi


15/F



2017. nov. 25. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz semmit, akkor mondd hogy nem tudsz semmit. Ennyi.
2017. nov. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

lehet


de a facebookot nem lehet csak úgy feltörni, és abban egész biztos vagyok, hogy nem 14 évesek tették mégis

2017. nov. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es: Facebook feltörés alatt az adatlopásra is gondolhatunk, azt egy 14 éves is simán megteheti.
2017. nov. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"Valami Facebok feltörés volt még 1 éve vagy nem tudom ".

Most tudod vagy nem?

Már most ha nem tudod, akkor honnan tudod hogy mit akarnak?

Felesleges füllenteni, mert annak biztos nyoma van.

2017. nov. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Elég nagy szívás ha beidéznek tanunak, mert hetekig kell járd a rendőrséget.. Csomó idődet elbaxák. Viszont ha tanunak idéztek be, akkor nem valószínű hogy te vagy a fő gyanusított.
2017. nov. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amikor kihozta a rendőrség annyit mondozt hogy valami facebook feltörés de nem is emlékszek semmi ilyesmire és nem is tudok semmit róla
2017. nov. 25. 09:35
 7/7 anonim ***** válasza:
majd kiderül lehet csak random idéztek be.
2017. nov. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!