Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » CARRERA GT 60 NIKKEL [GT60NI]-...

CARRERA GT 60 NIKKEL [GT60NI]-hez kell viselési engedély?

Figyelt kérdés
Mint minden más gáz-riasztófegyverhez a helyi rendőrsön lehet kapni viselési engedélyt.Ehhez kell?
2017. dec. 22. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod utcán viselni, akkor nem kell hozzá. Otthonra felesleges.

Ha viselni akarod, kell hozzá érvényes MKH kártya, meg 2000Ft a rendőrségi csekkre. Bár a francnak kéne egy egy kilós vasdarab. 60 deka is nehéz, ha az oldalad húzza...

2017. dec. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor két ünnep közt bemegyek a rendőrségre, és kiváltom rá. Amúgy már megvettem e hét pénteken. Egész jó.

Nem annyira nehéz.. Legalábbis nekem.

Lehet gyerekes leszek:Olyan, mint a PA63!!!!!

2017. dec. 23. 08:52
 3/3 árokpart ***** válasza:
Igen hasonlít rá. Jó kis pisztoly és nem is drága gondolom ezért választottad. Viszont szerintem célszerűbb lett volna, ha gyűjtöttél volna még egy kis pénzt és vettél volna egy élesből átalakított darabot. Akár egy Pa 63-at. Én most majd jövőre egy élesből átalakított FÉG Parabellumra kezdtem el gyűjteni.
2017. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!