Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ki milyen indokkal sértette...

Ki milyen indokkal sértette meg a törvényt?

Figyelt kérdés

Csak érdekel, hogy ha valaki már akármilyen módon megsértette a törvényt. Pl.: kirabolt valakit vagy éppen csak egy csokit megevett a Spárban :), mért tette...


Milyen idítéka volt? Élvezitek? Életben maradás? Vagy csak megakartad venni a nintendo switchet?


Pl.: A H8 héven utazva egy cigány csapat azt tárgyalta ki, hogy lopni mennek fel Pestre és előző hónapban is 400 ezer forintot keresett így az egyikük stb...


Csak szimplán kíváncsi vagyok ... Még soha sem beszéltem ilyenekről bűnözőkkel vagy átlag emberekkel akik bűnbe estek...



2017. dec. 31. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs indok.

Az általad említett cigány csapattól megkérdeznéd, és feltételeznénk, hogy őszintén válaszolnak, mit várnál? Nem tudnak válaszolni. Nem is értenék a kérdést. Nagyjából ilyesmiket kapnál: csak, mért neked nem jön jól a pénz?, jó balhé, nagy ritkán: éhes voltam.

2017. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd biztos leírják itt nem? Hátha ezt is figyeli valaki aztán annyi is neki
2017. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy bármi következménye lenne annak ha valaki itt bevallana egy bűntetet.
2017. dec. 31. 16:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Pl.: A H8 héven utazva egy cigány csapat azt tárgyalta ki, hogy lopni mennek fel Pestre és előző hónapban is 400 ezer forintot keresett így az egyikük stb... "


Nem azt mondom hogy nem hiszem el, de ezek szeretnek nagyot mondani meg felvágni...

2017. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Betiltották a vörös csillagot, mi meg kiraktuk. A kapitalisták tehetnek egy szívességet.
2017. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Szoktam gyorshajtani. Főleg, ha senki más nincs azon az útszakaszon, csak én. Szerintrm a mai autókkal simán lehetne 50-nel meni 30-as zónában, vagy 150-nel autópályán, ha nincsenek sokan. Ez vezetési tudás és adott helyzet függvénye. Ja, meg diák koromban blicceltem a bkv-n, mert nem volt pénzem bérletre.
2017. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Közben nekem is eszembe jutott, hogy mi a lehető legrosszabb dolog amit csináltam :D Bár nem hiszem, hogy törvényt sértettem vele, de lehet van valamilyen csalásról szóló törvény :)


Általános Iskolásként az egyik barátommal kb 10 emberhez odamentünk, hogy "30 forint kell a hév jegyhez és ha nem érjük el a hévet nem érünk haza időben". Kb 400 forintot szedtünk össze amit fagyira költöttünk.


Volt nálunk elég pénz, de kíváncsiak voltunk, hogy megtudjuk-e csinálni.

2017. dec. 31. 18:07
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Átmentem a piroson, amikor a beteg macskánkat vittük az ügyeletre. De hiába, nem élte túl, beteg volt a szíve.


Ha leállított volna a rendőr, akkor se álltam volna meg, az biztos. Vállaltam volna a büntetést.

2017. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rendszeresen gyorsan hajtok de ez csak szabalysertes.

Sikkasztás miatt voltam börtönben.

Miért csináltam? Mert a főnök sz.arul fizetett ráadásul egy rosszindulatú sz.arhazi volt és volt lehetőségem.

2 hónapot voltam börtönben, kártérítés nem volt (semmi nincs a nevemen) így én jöttem ki jobban.

2018. jan. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen kerékpározok egy autópályán...


Tápai réten lakom és sajnos köztudottan nem könnyű innen megközelíteni Szegedet. Nincs ugyan messze a megyeszékhely, de a Tisza és Maros folyók elválasztják és közelben csak egy híd van ami autópályát vezet át a Tiszán. Kerékpáros6gyalogút nincs rajta, de van egy kis szervízjárda, na én azon szoktam átsunnyogni biciklivel...


Mindezek mellé még múltkor láttam az utcán a halálos ellenségemet, Imeon Theiat, a kis indiai lányt, polgári nevén Lovászi Noémi Alexandrát és ráköhögtem szándékosan, ezzel életveszélybe sodortam. Bizony, én egy igazi rossz fiú vagyok :(


Üdvözlettel: Christian Small, a maroslelei srác :)

2018. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!