Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ki milyen indokkal sértette...

Ki milyen indokkal sértette meg a törvényt?

Figyelt kérdés

Csak érdekel, hogy ha valaki már akármilyen módon megsértette a törvényt. Pl.: kirabolt valakit vagy éppen csak egy csokit megevett a Spárban :), mért tette...


Milyen idítéka volt? Élvezitek? Életben maradás? Vagy csak megakartad venni a nintendo switchet?


Pl.: A H8 héven utazva egy cigány csapat azt tárgyalta ki, hogy lopni mennek fel Pestre és előző hónapban is 400 ezer forintot keresett így az egyikük stb...


Csak szimplán kíváncsi vagyok ... Még soha sem beszéltem ilyenekről bűnözőkkel vagy átlag emberekkel akik bűnbe estek...



2017. dec. 31. 16:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az óvodából játékokat csempésztem ki 😎
2018. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja és élvezetből csináltam 😀
2018. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ja nekem is volt emberrablás és személyi szabadság megsértése...olyan 35 évvel ezelőtt az óviban..haverral a Zsuzsikát hátravittük az udvarba és kikötöztük a fához, mert este az indiános filmben ugyanezt csinálták a cowboyok az indiánokkal.....de jöttek a szervek(óvónénik) és előállítottak minket..őrizetbe vettek és kezdeményezték anyunál és apunál az előzetes letartóztatásom akik a bűncselekmény után másnap elrendelték (lévén szombat lett)..


Hát ilyen súlyos dolgok történtek az oviba :-) Nem is értem miért örült mindenki amikor általánosba mentem :-)

2018. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!