Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Beidéztek január 24ére a...

Beidéztek január 24ére a bíróságra tanúként a probléma az, hogy 23. án utazom el Barcelonába 1 hétre ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

2018. jan. 2. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem az, hogy ide beírod...


A levélen ott van, hogy ki küldte, velük kell felvenni a kapcsolatot és megkérdezni.

2018. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akadályoztatást be tudod jelenteni, indokolt esetben hozzá fog járulni a bíróság, hogy későbbi időpontban hallgasson meg.
2018. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És nem tudod ezt 100% hogy elfogadjak? :/ mert már októberben is hívtak, akkor meg külföldön dolgoztam, azt el is fogadták
2018. jan. 2. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát itt kb az a kérdés, hogy melyik volt hamarabb.

Az értesítő vagy a kiutazás szervezése.

Meg hogy Te vagy-e a fővádlott vagy csak simán meghallgatnának (esetleg csak a tanúlistán vagy rajta, és lehet, ha elmennél se hívnának be)


MINDENKÉPPEN jelezd, hogy problémás megjelenned.

2018. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jani273 ***** válasza:
Bejelented hogy nem leszel ott, mert orszagon kivul leszel es kesz. Tegyek at a targyalast egy masik napra ha annyira fontos hogy ott legyel.
2018. jan. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Körömcsiga ***** válasza:
Nem itt jelzed ezt, hanem a bíróságon.
2018. jan. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joe.38 ***** válasza:
Levélben tértivevényesen leírod nem tudsz elmenni és kész. Megoldják. Tudomásul veszik és lépnek. Vagy új időpontot vagy valami mást. N idegesítsd megad rajta. Írd meg, add fel. Van mikor a kitűzött tárgyalásra a bíró se tud elmenni. Vagy jelzi előre a feleknek vagy a tárgyalás fali naptáráról tudod meg az adott időpontban. Emberek vagyunk van egyéb elfoglaltság is.Ha tanuként akkor ne izgasd magad. Majd ha vádlott leszel, akkor jobban. Egy darabig az ügy súlyától függően akkor is lehet elfoglalt párszor azaz párszor időben írt választ elfogadják. De bizonyos esetben le is írják a kötelező megjelenést mellé teszik, ha nem bevisznek. Vagy pont a hiányod miatt olyan ítéletet hoznak nélküled ami rád terhes. Tehát érdemes mérlegelni. Voltam én is tanu ahogy Pelikán is a gátőr. De mivel sokadik, be se mentem, számomra lényegtelen volt az ügy. És nélkülem a hiányommal is megoldották és nem is szóltak fel se hozták fel se rótták számomra,hogy nem jelentem meg és ki se mentettem magam. Még se lett retorzió. De volt olyan, ahol meg kellett jelennem és fontos volt rám nézve, még is elfoglalt voltam. Így tolták az ügyet másik időpontra azaz nem fejeződött be nélkülem. Tehát az ügytől függ. És sajnos neked kell ezt mérlegelni. Hisz ismétlem ha neked fontos és nem vagy ott védekezni se tudsz és akkor nem róják fel megjelenésed hiányát csak rád nézve a hiányod miatt rád hoznak egy kellemetlen ítéletet. És ma sajnos a bírónők mint a robotok meghozzák a többi hatóság meg behajtja. Tehát ma nem fizikailag kínoznak emberileg, lelkileg tesznek tönkre. Mely majd idővel testi betegséget hoz amit meg nem vesznek figyelembe.
2018. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!