Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen szekrénytáras gáz-riasz...

Milyen szekrénytáras gáz-riasztó pisztolyt érdemes venni?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok.

190 cm magas.

Határozott, erős jellemű.

Napi viselésre szeretném, revolverek kizárva,mert ki nem állhatom a kinézetüket.

Olyat szeretnék,ami kicsit hasonlít egy igazihoz.

De nem azt a szar élesből átalakítottakat, hanem például Carrera gyártótól.

Ti melyik gyártót, és típust ajánljátok?

Lehet nagy, de nem 20 cm.

De nem is az a kicsi.. A kettő között.


2018. jan. 26. 17:39
1 2
 1/17 árokpart ***** válasza:
57%
Miért szólod le az élesből átalakítottakat? Azok legalább eredetileg fegyvernek készültek, eredeti darabok hosszú élettartammal. Vegyél szerintem egy élesből átalakított FÉG Parabellumot hidd el nem bánod meg. Én is arra gyűjtök ha már pénzt adsz ki érte ne vegyél spiáter játékpisztolyt.
2018. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
20 éve foglalkozok velük . Az említett CARRERA gyártótól az RS30 ami bevált , maszív sok acél és fővárosi boltokban 22 ezer . Esetleg EKOL ALP - EKOL ARAS COMPACT - ZORAKI 914 . Ezek is masszívak egyszerűek és olcsók . Írj privátba ha érdekel pár tipp stb .
2018. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
1es , te ehhez zérót konyítasz . Fogalmad sincs miért alkalmatlan élesek többsége . Rommá lőtt leselejtezett fegyverek csak vicc kategória .
2018. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Azért szólom le az élesből átalakítottakat, mert nem alkalmasak önvédelemre. Legalábbis ezt hallottam.

De inkább lehet, hogy olyat veszek. Jelenleg 0 forint van erre a célra, de tudok zsebbe nyúlni.

p9rc az amire 10 éves korom óta vágyok ,de még nem kaptam meg. Éles lőfegyver!!!!

Sosem felejtem el mikor kérdezte a töri tanár, hogy mi a legnagyobbik vágyad Feró? Én meg neki: Fegyvertartási-és viselési engedély p9rc típusú éles lőfegyverre!

Azt mondta tanulj érte! Ezt a mai napig sem nagyon értem..(legyek befolyásos, erre gondolhatott..)

2018. jan. 26. 18:07
 5/17 anonim ***** válasza:

Azt a carrera hulladékot messzire kerüld, meg úgy általában a török spiáter félautómatákat.


Löfegyverből vanak egészen korrekt átalakítások, például a Steiner féle, drágák de legalább olyan üzembiztosak mint a többi spiáter gázpisztoly.

2018. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 árokpart ***** válasza:
3-as. Több mint valószínű, hogy több fegyver volt már a kezemben és többel is lőttem mint te.
2018. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Eladatlan carrera készletei vannak raktáron, mit nem lehet ezen érteni. Az gyorsan tönkremegy vehetsz egy másikat, ebben van az üzlet, nem az átalakítottakban, az egy életre kiszolgálja a tulajdonosát.
2018. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Ez sehogy sem kapcsolódik a témához , bemondásra bárki állíthat bármit . Maradjunk az eredeti témánál , te Carrerát nem teszteltél sem használtál ez tény . A másik tag sem ért a témához mert az éles módosítások lefutott darabok és többségük a PAKot sem működtetik , kevesük pár módosítással talán .
2018. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 árokpart ***** válasza:
100%
A FÉG pa 63-as simán és nagyon jól működteti a PAK töltényt. Sőt azonnal elsüti míg pl. spiáteres szekrénytárasoknál mint a Bruni vagy Umarex brigadier-ek esetében sokszor 2 vagy 3-ra sütik el. Tudom mert átalakított PA 63-asom van.
2018. jan. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 árokpart ***** válasza:
100%
Keserű művekben átalakítottam van a Steiner félék azok meg még jobbak. Viszont megkéri az árukat ez viszont igaz. Illetve mindenhol ennyibe kerülnek a fegyverek, mert ezek tulajdonképpen valódi fegyverek, csak át vannak alakítva. Azért tűnik soknak, mert a spiáterek nyílván olcsók, viszont tömegcikkek.
2018. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!