Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehet kérni szembesitést?

Hogyan lehet kérni szembesitést?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet kérni szembesitést? Feljelentett egy oylan személy akit soha nem láttam, és szeretnék a "sértett" szemébe nézni, viszont én már voltam kihallgatáson, de aki engem feljelentett, ég soha nem találkoztam vele. A történet hosszú nem írom le, szembesitést hogyan lehet kérni?
2018. febr. 12. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Voltál kihallgatáson... Miért is nem jelezted, hogy szeretnél szembesítést kérni?
2018. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert feltem, es stb. Viszont igy utolag hogy lehet?
2018. febr. 13. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg tart a nyomozás, indítványozhatod, ha van védőd, akkor ő is külön tehet rá indítványt.
2018. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Es ha mar nincs nyomozas ? Vagy olyan levelet kaptam hogy atettek az ugyeszsegre.ugyeszsegtol nem kaptam meg levelet, ugyeszsegnek is lehet ?
2018. febr. 15. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Az iratismertetésen is tehetsz indítványt a szembesítésre. Ilyenkor meghosszabbítják a nyomozást, amíg a szembesítést nem végzik el.


A bírói szakban is lehet indítványozni a szembesítést, csak akkor már a bíróság fog róla dönteni.

2018. febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Iratokat hol szoktak ismertetni:?
2018. febr. 15. 18:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ügyészség is nyomoz, valamint felügyeli a nyomozást. De a bírósági tárgyaláson is kérhetsz.
2018. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!