Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tehetek még valamit ezek...

Tehetek még valamit ezek után? BŐVEBBEN LENT!

Figyelt kérdés
2009-ben egy előfizetéses telefonkártyát kölcsönadtam,az akkor még egy haveromnak hitt embernek.2-3 nappal utána kiderült,hogy 270E Ft-os telefonszámlát csinált.Ezt az illetőt,én személyesen soha nem találtam meg.Elmentem a rendőrségre feljelentést tenni,de senki nem foglalkozott az üggyel.Most még tehetek valamit?
2018. márc. 8. 04:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Kiperkálod,és tanulsz az esetből.
2018. márc. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Mégis miért tettél feljelentést? És mit csináltál az elmúlt 8 évben?
2018. márc. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Miért adtál előfizetéses telefont (SIM kártyát) kölcsön? Bankkártyát sem adunk kölcsön!

2. Ha lenne is miről beszélni, bizonyítanod kéne, a kölcsönadás tényét (átvételi elismervény, kölcsönadási szerződés, amiben benne van, hogy ki állja a számlát.) Volt? Akkor azt akarod, hogy a bíró kiröhögjön?


Örülj neki, hogy 2-3 nappal derült ki, és csak 270-ed bánja, járhatnál elvileg rosszabbul is.

Tanulj az esetből. Csak annyi értéket adj kölcsön, amennyit ajándékba is adnál.


Ennyi erővel szinte már én is feljelenthetnélek majd 15 év múlva, hogy most raboltad az időmet, pedig jobb dolgom is lenne.

2018. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2009-ben történt? Melyik hónapban?
2018. márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2009 telén történt.Ha jól emlékszem

Az ilyen "Ne rabold az időmet,én is tehetnék feljelentést" kommentek nem érdekelnek

2018. márc. 8. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!