Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Zoraki 917 gáz-riasztó vélemény?

Zoraki 917 gáz-riasztó vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 23. 15:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Héló , kinek írtam szerinted ? Te ajánlottad magadnak a Parát ? Olvasd el a választ azt rájössz ...
2018. márc. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 árokpart ***** válasza:
Miért ne lenne kapható forgótárashoz gáztöltény. Kisvárosunk vadászboltjáben eddig mindig kaptam. Az élesből átalakított FÉG Pa 63-asok és Parabellumok csöveit mind a Keserű Művek mind a Steiner Kft 9mm P.A.K. vaktöltényre alakítja át így működik vele nagyon is jól. Nekem van egy 9mm-es átalakított PA 63 -om és 9mm PAK-kal használom és működik.
2018. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 árokpart ***** válasza:
Ja és nem vagyok korlátolt több mint valószínű, hogy több fegyverrel lőttem mint te.
2018. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Nos, akkor egy személyes vélemény, tapasztalat:

Nekem egy Röhm Rg59, és egy Hw37-esem van.

Szilveszterkor egyenként 2-2 teli dob ment ki Wadie töltényből belőlük.

Sem elakadást sem elcsettenést nem produkált egyik sem.

Őszintén szólva én nem értem ezt a töltényhisztit ami most van.

Az enyémek tökéletesen üzemelnek vele.

2018. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A csöveik kialakítása tök lényegtelenek milyen tutik ,mert önvédelemre gázzal működjenek . Azt a bizonytalan állítás meg sehogy sem kapcsolódik a tárgyhoz hogy hány fegyvert fogtál , ami simán lehet üres fecsegés . Ezért vagy amatőr .
2018. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kevesek közé tartozol , kérdezz rá Keserű Alfa stb tulajokra hogy mi nekik a tapasztalatuk .
2018. márc. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 árokpart ***** válasza:
Nem vagyok amatőr és nem üres fecsegés, 22-essel rendszeresen lövök.
2018. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Lényegtelen , ezt újfent senki sem kérdezte . A kérdés félautomata gázpisztolyról szólt aztán bele kavartad a revolver majd az éles témát .
2018. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 árokpart ***** válasza:
A revolvert ajánlottam a szekrénytárassal szemben, mert nem akad ezért ha nem hobbyra, hanem kizárólag önvédelemre kell akkor szerintem praktikusabb. Mindenkinek szíve joga ,hogy melyiket szeretné.
2018. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Újra a mellé duma , a kérdés ez volt : ZORAKI 917 gáz-riasztó vélemény . Szerencsés ember vagy ha mellékelt csekély teljesítményed mellett 100 az IQ .
2018. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!