Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Zoraki 917 gáz-riasztó vélemény?

Zoraki 917 gáz-riasztó vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2018. márc. 23. 15:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ne veszekedjetek már!

A kérdező egy Zoraki 917-et akar.

A vélemény az, hogy öntöltő (elakadhat) , nagy és nehéz mindennapi viselésre.

Ha játszani kell, meg menőzni a haverok meg csajok előtt akkor teljesen rendben van.

Önvédelemre én is revolvert ajánlok.

És nem kell felülni a töltényhisztire, a Röhm rg59, a Hw37, sőt az Alfa020 is működik Wadie gázzal.

2018. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 árokpart ***** válasza:
Na ide figyelj kisfiam! Engem ne minősítgessél meg sértegessél .Egy anonim fórumon nagyon bátor vagy.
2018. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 árokpart ***** válasza:
Az IQ-ról meg hidd el nekem nem vagyok egy kezdő megy egy ma született bárány sem. Itt le is zártam a beszélgetést. A többieknek további nagyon szép napot, a kérdezőnek meg jó vásárlást és hobbyt kívánok.
2018. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Mekkora a valószínűsége, hogy elakad?

És milyen revolvert ajánlotok vennem?

Ez valljuk be, inkább vagizni kell, de veszek én egy élesből átalakítottat, és milyen gumilövedékest vegyek?

2018. márc. 25. 20:57
 25/27 anonim ***** válasza:
Gumisból egy Alfa G020-at ajánlanék nyugodt szívvel.
2018. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ennyi szerencsétlent egy helyen...

Nagyon nem bírom mikor szó van egy szekrénytárasról és jönnek az okosok, hogy a forgótáras jobb.

1. A szekrénytárasok sokkal szebbek.

2. Elakadhat. És? Volt olyan fegyverem ami egy 10-es tárnál 6x elakadt. De az olyan márka is volt, ma már nem is kapni.

Azért a Zorakinál ennek az esélye nagyon kicsi.


Én holnap veszek 917-est, szóval erről konkrétan nem tudok nyilatkozni, de haveromnak van Zoraki (nemtudom pontosan milyen), több éves fegyver, és kb 50 lövést láttam vele 0 hibával. Én megbízok a márkában.

2019. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Zoraki 917

Egy hónapja vettem, eddíg 75/75 lövés hiba nélkűl. Engem eddíg meggyőzött.

2019. febr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!