KezdƑoldal » Politika » RendƑrsĂ©g » Mivan ha nem veszem fel a...

Mivan ha nem veszem fel a telefontđŸ“± a rendƑrsĂ©gnek👼?

Figyelt kérdés
Nem igazĂĄn van idƑm napközben telefonĂĄlgatni,ha van akkor meg pont nem hĂ­vnak 😄 ,de a lĂ©nyeg az,hogy mi van akkor ,ha nem veszem fel? Van valami bĂŒntetƑjogi következmĂ©nye ,vagy csak Ă­gy akarjĂĄk megkönnyĂ­teni a kapcsolatfelvĂ©telt (ha pl telefonon is be tudnak hĂ­vni nem kell levelet kĂŒldeni,ez Ă­gy nyilvĂĄn nekik egyszerƱbb) ?

2018. ĂĄpr. 16. 18:27
 1/10 anonim ***** vĂĄlasza:
90%
Honnan tudnĂĄm, hogy a rendƑrsĂ©g hĂ­v?
2018. ĂĄpr. 16. 18:39
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/10 anonim ***** vĂĄlasza:
22%
Semmi. Elvernek gumibottal.
2018. ĂĄpr. 16. 18:52
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/10 anonim ***** vĂĄlasza:
87%
Semmi. Nem vagy köteles felvenni.
2018. ĂĄpr. 16. 18:57
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/10 anonim ***** vĂĄlasza:
97%
Mivel nem hivatalos Ă­gy semmi. Ha valamit akarnak irnak neked egy hivatalos levelet.
2018. ĂĄpr. 16. 19:00
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/10 anonim ***** vĂĄlasza:
32%

Én Ășgy tudom a rendƑrök telefonon, csak az ĂŒgy meggyorsĂ­tĂĄsa vĂ©gett keres(het)nek.

Hivatalosan kikĂŒldenek Ă©rted egy jĂĄrƑrt, vagy idĂ©zĂ©st kĂŒldd :)

Én felvennĂ©m nekik.

2018. ĂĄpr. 16. 19:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:

#1 - Onnan tudom,hogy :

-RĂ©gebben kerestek errƑl a szĂĄmrĂłl

-Interneten rĂĄkerestem a szĂĄmra

#5 - Ha tudnåm énis felvenném,de napközben le van némítva a telefonom (okkal) így nyílvån nem låttam a hívåst.

IdƑközben Ășjra hĂ­vtak ,nem fognak sem jĂĄrƑrt kĂŒldeni ,sem Ă­rĂĄsban Ă©rtesĂ­teni,mivel nem csinĂĄltam semmit,csak kĂ©rdĂ©st tettek fel.

Köszi a vålaszokat.

2018. ĂĄpr. 16. 19:42
 7/10 anonim ***** vĂĄlasza:
0%

Ha kĂ©rdezni akarnak, akkor idĂ©zĂ©st kĂŒldd Ă©s tanĂșkĂ©nt kihallgat.

TanĂșkĂ©nt igazmondĂĄsi kötelezettsĂ©ged van!

AztĂĄn a tanĂșskodĂĄs vĂ©gĂ©n mĂ©g rabosĂ­thatnak is, ha van miĂ©rt :)

Szép hetet! :)

2018. ĂĄpr. 16. 19:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:

#7 - Kedves tƑled ,hogy rĂĄm akarsz ilyeszteni,de ahogy Ă­rtam mĂĄr tisztĂĄzĂłdott. EgyĂ©bkĂ©nt a vĂĄlaszarĂĄnyodon a stĂ­lusod lĂĄtszik,hiĂĄba adsz hasznos vĂĄlaszt,ha ilyen stĂ­lusban vĂĄlaszolsz.

Nem akartam leírni,mert igazåból senkinek semmi köze hozzå,de csak miattad leírom.

MĂ©g 2016 jĂșniusĂĄban lefoglaltak tƑlem valamit,amirƑl 2017 mĂĄjusĂĄban kaptam papĂ­rt,hogy mehetek Ă©rte,viszont nem mentem. AlapbĂłl Ășgy nĂ©z ki a dolog,hogy 30 napom lett volna menni,de ma hĂ­vtak (emiatt Ă­rĂłdott a kĂ©rdĂ©s) ,hogy megvan mĂ©g az a "valami" ,de el kell vele szĂĄmolniuk Ă©s kĂ©rdeztĂ©k ,hogy el tudok e Ă©rte menni vagy semmisĂ­tsĂ©k e meg. :)

2018. ĂĄpr. 16. 20:02
 9/10 anonim ***** vĂĄlasza:
0%
Pedig akartam írni, hogy kenegesd az ånuszod puha krémekkel. Még is jobb ha selymesen puha, mintha repedne...
2018. ĂĄpr. 16. 20:18
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Te mĂĄr csak tudod :)
2018. ĂĄpr. 16. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!