Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez miért kell csinálnia a...

Ez miért kell csinálnia a rendőrségnek?

Figyelt kérdés

Aki nem lop, nem csal, nem követ el rablást, bűncselekményt, nem csinál szabálysértést, azért rabositják a rabositás az nyilvántartást lehet, mert hogy magánindtvány utján feljelentette valaki az illetőt, "csak úgy". ismeretlenül szórakozásból, és hogy ezt a rendőrségnek, ahogy nekem mondta a kihalggató nyomozó, köteles, kinyomozni és engem behivni gyanusítottnak függetlenül attól, hogy elkövettem e valamit vagy nem, tehát engem ugy hívtak be, a rendőrségre hogy nem nyomozták ki előtte, hanem spontán kaptam egy levelet egyetem után, hazajöttem, nézem hogy nekem mint gyanusitott be kell mennem a rendőrségre, mert egy ismeretlen ember feljelentést tett ellenem, Elmentem, természetesen be voltam sz..va mint állat, mivel sosem volt dolgom velük, és akkor elmondtak mindent, majd közölték, hogy mivel engem ugy idéztek be mint gyanúsitottat, kötelesek venni rólam ujjlenyomatot, meg fotózást, mint valami bünözőt.

Ott sibbadtam el szégyenben, amikor kérte a tisztelt rabositást végző személy, hogy álljak be, egy magassági ilyen nem tudom már hová, és bekenték a tenyeremet tintával vagy mivel,.

tehát, én mondom magamnak, ha esetleg rablást vagy akármit elkövettem volna, akkor nekem mind1 hogy mit csináálnak, na de azért, behívnak mert egy facebookről ismert ember feljelentést tesz ellenem azzal váddal hogy sértettem a becsületét, miközben nem sértettem. Elküdtem őt a melegebb éghajlatra, mert elkért tőlem 45 ezer forintot.,amit természetesen nem adott vissza, és én ezt odairtam facebookra hogy tartozik nekem, 5 hónapja, és nem adta vissza.

És még neki állt, feljebb, tehát nem elég hogy én lettem megkopaszitva, hanem még neki állt feljebb hogy feljelentést tesz ellenem,.

Vicc. Na mind1. Mondtama nyomozonak, erre mondtam hogy 50 ezer alatt csak szabálysértést követett el a személy, viszont ha nincs róla papir, akkor nem foglalkoznak vele.


2018. márc. 25. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem szabad egyetemre járni.
2018. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezért nem szabad egyetemre járni?

Nem egyetemen adtam kölcsön valakinek, hanem egy facebook csoportbol megismert embernek.

2018. márc. 25. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, mi a válasz, de az első mondatod olyan hosszú, hogy azt Immanuel Kant is megirigyelte volna.
2018. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hosszúnak hosszú, de legalább vesszőre végződik.
2018. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetem?! Ne már. Szakmunkásképzőben is egyes járt ezért.
2018. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Legyenek szivesek csak olyan válaszoljon, aki megtudja válaszolni a kérdést.

Olyanok ne, akik, az én helyesírási hibákat nézi,

menés közben gyorsan gépelek telóról, aki tud igy gépelni hibátlanul annak gratulálok.

2018. márc. 25. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csinálták, mert így kellett eljárniuk az adott esetben, a törvények ezt írják elő számukra.
2018. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En regota akarok ilyen kepet, ahol sorszammal fotoznak a rendorsegen, mint a filmekben. Adnak kepet, ha kersz, mert akkor feljelenthetnel engem is. :) Ujjlenyomat azert zavar mert a sima tinta is alig jon le a kezemrol, ezt egy napig moshatnam gondolom.
2018. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!