Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem pont kormánypártiként...

Nem pont kormánypártiként szerintetek megéri bűnügyi szakra jelentkezni az NKE -re?

Figyelt kérdés
2018. máj. 8. 07:23
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Elvben az ott szerzett diploma nem kormányhoz kötött.

Gyakorlatban viszont sok kellemetlenségtől kíméled meg magad, ha másik pályát keresel.

2018. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

NEMZETI Közszolgálati Egyetem és nem Kormánypárti.

Semmi köze a nézeteidhez annak, hogy komolyan veszed-e azt, hogy a nemzetet akarod szolgálni.

Az a fontos, hogy ezt akard és az a feladat legyen számodra fontos, amihez tanulni akarsz azon az egyetemen.

Bár én fidesz támogató vagyok, de ez nem jelenti azt, hogy ne hinném, aki az ellenzéket támogatja, az nem ugyanúgy az országért akarna tenni - csak mást gondol az ország érdekének, más pártot tart megfelelőnek a kormányzásra.

Azt döntsd el, hogy az a szak és vele az a pálya fontos, értékes-e számodra, amit ott végeznél el és ha igen, akkor jelentkezz.

Nem agymosásra mész és nem fogják elvárni tőled, hogy esküt tegyél a jelenlegi kormánypártok mellett, mert ez az oldal nem gondolja azt, hogy csakis a fidesz-kdnp lehet kormányon és lehet jó ha kormányon van.

Csak most éppen nincs náluk jobb. Majd ha lesz, akkor majd az kerül kormányra és ennyi. Attól még a közszolgák munkája nem fog megváltozni, ahogyan eddig sem változott, csak mert másik párt/pártok kerültek kormányra.

2018. máj. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Takács Zs, megmosolyogtató a naivságod.
2018. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

#3


A világod olyan lesz, amilyenné teszed.


Ha eleve cinikusan állsz hozzá és kijelented, hogy úgy sem lesz jobb, akkor nem is lesz.

Ahogyan ha körbenézel és mindenben a rosszat, a kellemetlent és a nehézséget látod csak meg, mert addig firtatod, amíg nem akadsz bele valami hasonlóba - akkor az egész életedet magadnak teszed rosszá.

Sajnállak érte, nagyon rossz lehet neked.

Ugyanabban az országban, ugyanolyan környezetben az én életem még akkor is sokkal szebb lehetett, amikor a legkevésbé tetszett ami az országban történik - mint neked most, amikor valóságban a te életed is jobb.

2018. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, én az tanácsolom, hogy ha ez a pálya érdekel, akkor jelentkezz oda, de mélyen hallgass politikai nézeteidről, sőt, ha direkt rákérdeznek, akkor hazudd azt, hogy a Fidesszel szimpatizálsz. De ezt se túl erősen, hátha te még megéred, hogy Orbán végelgyengülésben kimúlik, és utána elvileg más párt is hatalomra juthat, akinél ez rossz pont lesz.
2018. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Kedves Kérdező, ez egy divatos nézet a z ellenzéki hivatásos rettegők köreiben, hogy most majd az mszp-s rendőrök, katonák, tanárok, orvosok fel lesznek négyelve. Az igazság ezzel szemben az, hogy ez nincs így, ahogy nem történt meg 2010-ben sem, és nem fog megtörténni, ha kormányváltás lenne 2022-ben. Ha belépsz, és nem viselkedsz agitátorként, nem lehet semmi bajod.
2018. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
55%

A baj ezekkel a foglalkozásokkal, hogy kérdés nélkül kell szolgálnod a hatalmat.

Ha jó, vagy ha végletesen rossz is, teljesítened kell az utasításokat.


pl.: Hozhatja úgy a történelem, hogy világháború alatt szolgálsz és ebbe rossz belegondolni is. Én elkerülném az ilyen kérdés nélkül parancsot teljesítő foglalkozásokat, még ha más szempontból kecsegtet is.

2018. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

Nem.

Köztudottan úgy szokott lenni, hogy ha MSZP kormány van, akkor csak az MSZP támogatóinak éri meg, ha Fidesz kormány, akkor a Fidesz támogatóinak.


Fuu apám, ilyen sötét embereket.

2018. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A választ a rendőrségről szóló törvény adja:


1994. évi XXXIV. tv. 4.§ (3) bek.:


A Kormány a rendőrséget a rendészetért felelős miniszter (a továbbiakban: miniszter) útján irányítja.


(tanácsos a rendőrtiszteknek lojális lenni a kormánnyal szemben)

2018. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!