Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Találtam egy drogos fecskendőt...

Találtam egy drogos fecskendőt, felhívtam a rendőrséget, de nem nagyon akarták magukat mozgósítani?

Figyelt kérdés
Én legalább arra gondoltam hogy vennének ujjlenyomatot a fecskendőről, mert ha drogosé akkor már biztosan nyilvántartásba lett véve párszor, és rögtön tudnák hogy kié, de semmi. Vagy átnéznék az utcai kamerák felvételeit, hogy ki járt arra. De semmi ilyen nem történt, mondták hogy nem tudnak mit kezdeni ezzel. Jogosan vagyok csalódott a munkájukban?
2018. máj. 26. 12:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
96%
Ha jobban belegondolsz inkább téged kellene elvinni kényszerzubbonyban. A te fajtád jelentgeti a szomszédait is minden sz@rért
2018. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"Komolyan nem érzed a kettő között a különbséget? Vagy direkt teszed a hülyét?"


Mert a drogos nem olhet embert penzert hogy meglegyen a napi adagja?

2018. máj. 26. 22:24
 13/17 A kérdező kommentje:

"Ilyen esetben a felhasználót nehéz elítélni (egy elhajított fecskendő önmagában nem a bizonyítékok csúcsa) és nem is sok értelme van. Inkább a terjesztőt kellene valahogyan lekapcsolni, a kábítószer-használat megelőzésének kulcsa a dílerek kiiktatása. No meg az igény és fizetőképes kereslet csökkentése vagy felszámolása."


Nagyon jo, latod es a drogos feladhatna a terjesztot! De te se latsz tovabb az orrodnal.

2018. máj. 26. 22:28
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

# 12


"Mert a drogos nem olhet embert penzert hogy meglegyen a napi adagja?"


De. És? Tudjuk, hogy vannak drogosok, nem abból tudtuk meg, hogy te találtál egy vélhetően drogos által eldobott fecskendőt. Ennek semmilyen információtartalma nincsen.


Ezzel szemben ha valaki konkrét merénylettel fenyeget, helyszínt és időpontot megjelölve, akkor annak elég erős információtartalma van, és elég nagy felelőtlenség lenne figyelmen kívül hagyni. Ilyenkor ki kell menni, kiüríteni az épületet, és átkutatni, hátha.


De ha ennyire a rendőrség figyelmére vágysz, akkor csinálj nyugodtan egy bombariadót, garantálok, hogy ki fognak menni!

2018. máj. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ülj be egy rendőr képzésre mert fogalmad nincs, hogy működik a rendőrség. Találtál egy gyógyszertárban mindenki által szabadon megvásárolható fecskendőt. Fogalmad nincs róla mi volt benne, még ha lenne is akkor is be kéne bizonyítani, hogy illegális.
2018. máj. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Troll alert
2018. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez csak közvetett bizonyíték bárkire is nézve. Van rajt ujjlenyomat és? Azt mondja hogy a haverjának adta oda a fecskendőt, de nem tudta hogy mit rak bele. Vagy hogy ő maga másnak használta, eldobta és valaki arra használta csak leket kesztyűben. Szóval a közvetett bizonyítékot ezért nem fogadja el a bíróság, ha nem tudják konkrétan valakire fogni, te nem ismered be, akkor el fognak engedni. A másik hogy rengetegen drogoznak, meglepődnél! Nekem is az összes főnököm tolja, még a főfejes is hétvégente. Kollégák közt is van akiről tudom, hogy hétvégente tolja vagy szívja. Alapjába véve ez még nem baj, nincs semmi féle tünetje ha ritkán csinálja valaki. Illetve ez minden orazágban más más törvények vannak a drogra, lehet valaki ott kint tolta a buliba akkor itthon is fogja. De mint írtam, rengeteg alkalmi drogos van, szerintem 1 millió fővel számolhatsz M.O-n de te arról nem fogsz tudni semmit ha nem vagy bent. Személy szerint nekem is csak bevalották, onnan tudom.
2018. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!