Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi van akkor, ha valakinek...

Mi van akkor, ha valakinek nincsenek papirjai es a nevet sem mondja meg? Igazoltatasnal pl

Figyelt kérdés

Szoval arra gondolok,hogy a rendorok igazoltatnak valakit es nincsenek nala a szemelyes iratai ,nem mondja meg a nevet sem?

Gondolom beviszik,vesznek tole dns mintat,de mi van ha nincs bent a rendszerben?

Lecsukjak nevtelenul?



#rendőrség #irat #igazoltatás #szemelyi okmanyok
2018. jún. 4. 13:47
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Lefotózzák és megkeresik a rendszerben.

Vannak erre képzet személyek, akik felkutatják az adott személy múltját, bárki is legyen az.

Ezért van az, hogy ha álnévvel, álszemélyiséggel utazol, elsőre talán nincs bajod, de bármi gyanús, vagy okot adsz rá, akkor a rendőrségi hackerek jobban beléd ásnak és kiderül, hogy kamu vagy.

2018. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Ahhoz be is kell kerulni a rendszerbe. Pontosabban a rendorsegi nyilvantartasba. Ha nemtudjak a neved ,nem fogjak megtalalni meg a facebookod sem.
2018. szept. 8. 12:31
 23/23 anonim ***** válasza:
Velem már volt ilyen. (még kiskorú vagyok). Addig ücsörögtem a kihallgatáson, amíg a barátaim fel nem vették a telefont, és tisztáztázták, hogy ki vagyok, aztán simán hazavittek éjjel 2 kor. csak épp még az osztálbuliról bentem haza, amikor lekapcsoltak. anyámék reakciójáról inkább nem beszélnék...
2018. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!